Kvalitní kancelářská židle nemusí být nijak drahá

infoMnoho lidí stráví v práci sezením na kancelářské židli třetinu každého všedního dne. Přitom bývá často podceňován její výběr. Tím dochází ke snižování pohodlí při práci, nižší výkonnosti a také nepříjemným problémům s bolestmi zad, které následně ovlivňují kvalitu celého života. Základním pravidlem při výběru správné židle by vždy měla být její kvalita. Není se ale třeba obávat vysokých pořizovacích cen. I mnohé levné kancelářské židle splňují všechny předpoklady pro pohodlné a zdravé sezení.

Správný výběr

Výběr konkrétní vhodné židle záleží na více faktorech. Podstatná je především doba, kterou na ní člověk stráví. Při hodince nebo dvou denně stačí židle se základní permanentní mechanikou. U více hodin strávených vsedě je dobré investovat do lepší varianty se synchronním mechanismem. Důležité je také ergonomické tvarování sedáku a opěradla, které podporuje správné držení těla. Výškově nastavitelný mechanismus a možnosti polohování jsou standardem i u levných kancelářských židlí, takže i ty bez problémů umožňují přizpůsobení židle tvaru těla a díky tomu pohodlné sezení.

Pohodlí v první řadě

Určitě také není radno podceňovat maximální nosnost židle, aby se jejím překračováním nezkracovala životnost a nehrozilo její poškození. Kromě těchto základních parametrů je samozřejmě velmi důležitý i materiál, ze kterého je kancelářská židle vyrobená. Ani tady nemusí nižší cena znamenat horší kvalitu. K dostání jsou levné židle z praktické síťoviny, prodyšné membránové tkaniny i odolné ekokůže, která je velmi oblíbená.

Výhodné akce

Nejlepší je samozřejmě při nákupu využít akce na kancelářské židle, při kterých můžete značně ušetřit. Například v obchodě www.primazidle.cz nyní koupíte židle 1+1 zdarma. A jde přitom o velmi kvalitní a pohodlné výrobky zcela podporující ergonomické zdravé sezení. Kvalita a skvělá cena jde v tomto případě jednoznačně ruku v ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..