Zakrývací plachty a stínící sítě jsou skvělými pomocník pro dům i zahradu

infoPotřebujete zakrýt zahradní traktorek, hromadu dříví nebo písek na stavbu? Ať už chcete ochránit před nepříznivými rozmary počasí cokoliv, jistě se vám budou hodit kvalitní a pevné zakrývací plachty. Díky nim bude váš majetek v bezpečí. Nebo je vaším problémem spíše přemíra slunečních paprsků v zahradním přístřešku, na tenisovém kurtu, pískovišti nebo třeba ve skleníku? Pak jsou tím pravým řešením stínící sítě na ploty. Obojí vyrábí firma Plachty Petr Štěpáník, která má s tímto oborem činnosti dlouholeté zkušenosti. Její největší předností je důraz kladený na kvalitu výrobků a svou spolehlivost, o čemž svědčí mnoho spokojených zákazníků.

Vše ukryto před nepřízní počasí

Plachty jsou praktickými pomocníky a mají široké využití u domu i na zahradě. Aby byly dostatečně odolné a nepromokavé, vyrábí je tato firma z velmi kvalitního tkaného polyetylenu s tloušťkou od 0,2 – 0,4 mm. Materiál zakrývacích plachet tak vydrží mráz až – 50°C a vysoké teploty do 85°C. Co se týče rozměrů, najdete tu velmi široký výběr od malých plachet až po pořádné kusy se stranou o délce 20 m. K mání je také kruhová varianta s různým průměrem. Kdybyste si přece jen nevybrali váš ideální rozměr, můžete si nechat vyrobit svou zakrývací plachtu na míru. A na výběr je i z barev, plachty jsou běžně k dostání v zelené a modré, některé rozměry můžete mít také v bílé barvě nebo průhledné. Bojíte se silného větru, který plachtu odnese? Díky zdvojenému okraji a kovovým okům každého 0,5 m ji můžete velmi dobře připevnit k zemi nebo uvázat provazem.

Příjemný stín v horkém létě

Využití stínících sítí je poměrně široké. Jsou celkem běžným doplňkem venkovních sportovišť, jelikož dokáží poskytnout stínivost až 90% a tím vytvořit příjemnější podmínky pro sportovní výkony. Budou se vám však hodit i na vaší zahradě, kdy díky nim můžete zastínit svůj zahradní přístřešek nebo třeba výběh pro zvířata. Stínící sítě na ploty jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE vláken zelené barvy a díky tomu v zeleni zahrady vůbec nepůsobí rušivě.

Ochraňte svůj majetek i venkovní prostory před rozmary počasí, produkty firmy Plachty Petr Štěpáník vám s tím hravě pomohou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..