Využijte skleněné plochy jako praktický i designový doplněk interiéru

skleněné zábradlíSklo má v moderním interiéru své nezastupitelné místo. Dokáže projasnit, zesvětlit a ozvláštnit jakýkoliv prostor, navíc nabízí nepřeberné možnosti dekoru. Ačkoliv je tento materiál tradičně spojen s křehkostí, u interiérového skla toto vůbec neplatí. Díky nejmodernějším technologiím výroby je sklo naopak materiálem, který je velmi odolný a zůstává navíc stále stejně krásný. Existuje přitom mnoho způsobů, jak ho v interiéru svého domova využít, ať už to budou menší obklady nebo celé skleněné stěny.

Interiér plný světla

Místností, kde se se skleněnými plochami setkáváme asi nejčastěji, je koupelna. Moderní skleněné sprchové kouty doplněné ještě například skleněnými obklady kolem umyvadla promění koupelnu k nepoznání. Vzhledem k tomu, že sklo dokáže prostor opticky zvětšit, je dobrou volbou i do malých koupelen. Stejnou optickou službu nám ale poskytne v celém bytě. Skleněné posuvné dveře jemně oddělí prostor například jídelny a obývacího pokoje, zároveň ale propustí dostatek světla a celý interiér na sebe bude příjemně navazovat. Je přitom možné zvolit jak čiré sklo, tak také mléčné, které zachová určitý pocit soukromí a intimity. Řešení v podobě skleněných dveří se hodí do každé moderní domácnosti, čímž tím propůjčí nádech luxusu. Stejně vzdušné, elegantní a luxusní jsou i schodiště, které jistí sklo-nerez zábradlí.

Kuchyň podle vlastních představ

Další místností, kam se sklo skvěle hodí, je kuchyň. Velkou oblibu si v poslední době získávají skleněné obklady za kuchyňskou linku. A není divu, vypadají úžasně a navíc zaručují i velmi snadnou údržbu. Sklo je teplotně odolné, proto se nemusíte obávat o jeho osud v blízkosti varné desky. Na výběr přitom máte prakticky jakýkoliv barevný odstín, který si budete přát. A výbornou možností, jak vytvořit ze své kuchyně originál, je grafosklo. Můžete si vybrat z tisíců různých motivů a nechat si ho zhotovit na své skleněné obklady. A stejně tak je možné zvolit svou vlastní fotografii, fotosklo je pak opravdu osobní a jedinečné.

Zaujaly vás možnosti skleněných ploch do interiéru? Pak se obraťte na sklenářství B&P GLASS, které má s jejich výrobou dlouholeté zkušenosti. V nabídce najdete cenově dostupné i luxusní produkty. Ty si tu můžete nechat zhotovit od projektu až po montáž. Samozřejmostí je rychlé dodání a také pozáruční servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..