Zajistěte jednoduše pro své zaměstnance optimální pitný režim!

Uspěchaná doba způsobuje, že mnoho lidí zapomíná na své zdraví. V honbě za nejlepšími výsledky zapomínáme řádně jíst a pít, což se negativně podepisuje na naší celkové kondici, náladě a samozřejmě i na pracovním výkonu. Na dodržování optimálního pitného režimu musíme myslet všichni, zvláště potom i zaměstnavatelé, kteří chtějí po „svých lidech“ maximální výkon. Jste majitelem firmy a chcete pro své zaměstnance zařídit kvalitní pracovní prostředí? Pořiďte si do firmy automat na vodu! Jaké možnosti se nabízejí a kde koupit nejvýhodněji?

Jako jeden ze základních předpokladů úspěchu

Jestliže vlastníte firmu, musíte svým zaměstnancům určitě zajistit příjemné a motivující pracovní prostředí. Není to jen kvalitní nábytek či výkonné stroje, které podpoří váš úspěch. Je třeba do firmy pořídit i takové vybavení, které lidem pobyt v práci zpestří a usnadní. Mezi takové určitě patří automat na vodu, který nabídne zaměstnancům nepřetržitý přístup ke kvalitním nápojům, takže jim významně ulehčí a zpříjemní pobyt v práci. Určitě se to pozitivně promítne na jejich výkonu. Myslete na to, že nejlepší zaměstnanec je ten spokojený! Navíc, jako zaměstnavatel máte povinnost pitný režim zajistit – více v článku zde.

automat

3 praktická řešení

Koupit můžete automat na vodu s barelem či výdejník vody s připojením k vodovodu – tzv. POU. Oba přístroje zajistí zdroj pitné a chutné vody po celý den. Určitě je lepší vybírat modely, které umí vodu i ohřívat, aby si zaměstnanci mohli v případě potřeby připravit horký i studený nápoj. Do kanceláří je vhodný i výrobník sody. Perlivá voda je příjemnou změnou.

automat na vodu

Kde koupit?

S nabídkou přichází společnost Watercooler System s.r.o., která nabízí výdejníky vody hned v několika různých provedeních. Velmi populární je aquabar WS – Pinnacle POU CO2, který nabízí skvělý výkon a chlubí se i moderním designem. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na w-system.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..