Léto se blíží! Máte již dokoupené outdoorové oblečení a vybavení?

infoPřestože nejrůznější outdoorové aktivity lze provádět v podstatě po celý rok, tak léto dlouhodobě jasně vede. Teplo a dlouhé dny vytáhnou často i zatvrzelé kancelářské krysy na výlet do přírody. Takže je potřeba se včas řádně připravit, a to zejména ze dvou důvodů. Předně, ještě před hlavní sezónou se dá sehnat outdoorové oblečení a vybavení výrazně levněji a pak také je mnohem větší šance na to, že zboží bude skladem a tudíž i včas u vás doma. Jinak si totiž můžete dost připlatit a ještě se obávat o to, jestli zboží přijde ve vámi očekávaném termínu.

Pořádně vybavení od HUDYsport

HUDYsport je tu s námi již od roku 1990 a tak se není čemu divit, že je zná nejeden outdoorový nadšenec. Proto i pro tento rok je dobré nahlédnout do jejich katalogu, v kterém určitě každý najde to, co hledá. Tak se pojďme podívat na žhavé novinky.

Novinky v aktuálním katalogu

Letos se určitě zaměřte na volnočasové oblečení značky Millet a La Spotiva, které mají pro vás připravené zajímavé novinky, za zmínku pak třeba patří lezecké kalhoty Kendo Jeans Men. Tyto kalhoty jsou ze strečového materiálu, jsou oděruvzdorné, mají klín v rozkroku nebo třeba integrovanou kapsu na kartáček aj. Také by bylo škoda neupozornit na superlehkou bundu Fritz Roy Millet.

Turistická obuv se i tento rok dočkala zajímavých novinek, což platí zejména o modelech pro lehký treking, které se dají využít i při každodenním nošení, stejně tak i v přírodě. Určitě se zaměřte na značku Mammut, konkrétně pak na turistickou obuv Mercury Advanced High II. Dámy pak určitě ocení Ridge Low GTX. Pokud chcete high text obuv, tak se podívejte na Primer Low GTX Men, které disponují letošní novou technologií s názvem GTX Surround (GORE-TEX® Sorround™). Jedná se o technologii, která jednak udrží vaše hony v suchu a také zajišťuje dýchání celé obuvi kolem dokola.

Batohy se také dočkaly několika novinek. Nové batohy definuje jednoduchost konstrukce, špičkové materiály a různé jak se říká praktické “vychytávky”. Vaše pozornost by se měla zaměřit na batoh Mammut Infinity Protext 9,5 mm – špičkový lehký batoh s malým průměrem.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..