Kde sehnat moderní odpadkové koše? Poradíme…

koš hailoOdpadkový koš snad nikdy v historii nepatřil mezi něco, čím by se někdo chtěl chlubit. To platí zejména o minulém režimu, kdy odpadkový koš byl nechutný a ošklivý plastový “kýbl”, který se většinou někde schovával kdesi v kuchyni. Doba se změnila a s ní i způsob, jakým se v domácnostech řeší odpad. Nejprve to začalo pytli na odpad, které umožnily s odpadem zacházet mnohem sofistikovanějším a čistějším způsobem. To postupně umožnilo transformaci ošklivých smrdutých nádob na odpad, předělat na moderní designový doplněk domácnosti, za který se rozhodně nikdo stydět nemusí.

Moderní odpadkové koše

Jako jako krásný příklad si uveďme odpadkové koše Hailo. Tyto koše mají jednoduchý nadčasový design, který se nikdy neomrzí. Díky dostupnosti košů Hailo v mnoha moderních barvách si navíc můžete odpadkový koš sladit s barvou vaší kuchyně či kanceláře. Samotné provedení těchto košů je pak z vysoce kvalitních materiálů jako je ušlechtilá ocel, která je odolná vůči korozi, nebo vysoce odolného víka a dna z plastu, který vydrží i hrubé zacházení. Hledáte-li nejen odpadkový koš, ale i stylový doplněk do domácnosti či kanceláře, tak se rozhodně podívejte na širokou nabídku těchto cenově dostupných německých košů.

Moderní domácnost v současnosti definuje poměrně rozsáhlá automatizace prvků, které dříve byly nemyslitelné. V kuchyni jsou to třeba elektricky otvírané šuplíky, do kterých stačí jen ťuknout a sami se otevřou. U moderních odpadkových košů je to pak bezdotykové otevírání, které tentokrát není realizované pomocí nášlapného pedálu, ale pomocí moderního elektronického čidla, které je umístěné na přední straně koše. V momentě, kdy se na méně jak 15 centimetrů přiblížíte, tak se bezdotykový odpadkový koš sám otevře a vy bez nutnosti dotýkat se koše můžete vyhodit odpadky. Jedná se o jednoduché a moderní řešení domácí automatizace, kterou vám bude nejedna návštěva závidět. Přitom se nejedná o nic zas tak drahého, tedy s ohledem na ostatní kvalitní odpadkové koše.

Protože Češi se naučili poměrně dost recyklovat, byť stále máme co dohánět, tak nesmíme zapomenout na koše na tříděný odpad. Ty jsou stále docela nedostatkovým zbožím, které nutí lidi kupovat tento druh košů v zahraničí, případně si koupit domů více stejných košů různých barev, aby se nepletly.

Uvedený výčet košů je jen malým zlomkem toho co vám může nabídnout specializovaný e-shop www.kvalitnikose.cz.

 

 

1 comment for “Kde sehnat moderní odpadkové koše? Poradíme…

  1. Petra
    11. 2. 2016 at 10:28 am

    Dobrý den, koše na těchto stránkách jsou bohužel celkem drahé. Já nakonec našla cenově přijatelné odpadkové koše na této stránce stavbamix.cz/kose-na-odpadky/. Pěkný eshop je také tento pentola.cz/odpadkove-kose/, kde jsem nakonec nakoupila. Ale hlavně díky faktu, že to mám kousek od domu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..