Šetřete výdaje za energie a vybavte svou domácnost LED žárovkami. Nyní navíc se slevou 15 %!

LED žárovkaŠetřit na místech, kde nejsou vysoké výdaje nutné, je více než rozumné. Jednou z možností, jak v domácnosti uspořit značné částky za energie, je výměna klasických žárovek za LED žárovky. Technologie LED se stává čím dál populárnější a není divu, však její výhody jsou nesporné. A co teprve, když ještě můžete LED žárovky pořídit s příjemnou slevou!

Moderní úsporné řešení

Osvětlení LED technologií patří mezi nejmodernější a nejúspornější varianty. Tato úspora přitom může činit až 90 % nákladů na osvětlení. Je to dáno jak malou spotřebou elektrické energie, tak také dlouhou životností LED žárovek, ta může dosáhnout až 100 000 hodin. LED žárovky jsou také odolnější proti mechanickému poškození a bezpečnější, protože mají o poznání chladnější povrch. V neposlední řadě je třeba zmínit i jejich okamžitý výkon, světlo naběhne ihned po zapnutí. Dobře snášejí i časté zapínání a vypínání, nedochází tím u nich k vysokému opotřebovávání jako u klasických žárovek.

Rozmanitost nabídky

LED žárovky můžete pořídit v rozmanitých druzích, které se od sebe liší svým vzhledem, svítivostí a závitem. V domácnosti pravděpodobně nejčastěji využijete LED žárovky e27. Ty bez potíží nahradí všechny klasické žárovky v patici E27, která je nejvíce rozšířená u běžných typů svítidel, od lustrů po lampičky. Různá je také barva světla LED žárovek, můžete vybírat z teplé bílé, denní bílé a studené bílé.

Záruka spolehlivosti a kvality

Pokud budete chtít opravdu ušetřit a vybavit LED žárovkami celou domácnost, počítejte s určitou počáteční investicí. Nejlevnější LED žárovky se cenově pohybují kolem 100 Kč. To se vám ale brzy vrátí. Nákup prostřednictvím internetu vás pak jistě vyjde levněji než zboží v kamenných prodejnách, to je faktem u většiny věcí. Samozřejmě však musíte vybírat u spolehlivého prodejce s kvalitním zbožím, takový je například e-shop www.led7.cz. Tady se vám kromě záruky kvality zboží dostane i rady a pomoci při výběru. Všechny žárovky tu navíc mají skladem, a tak je mohou okamžitě odesílat. Ušetřit na poštovném můžete díky možnosti vyzvednutí zboží v síti odběrných míst Uloženka.cz, nebo ještě lépe nákupem nad 1000 Kč, u kterého budete mít dopravu zcela zdarma.

A teď konečně v úvodu slibovaná sleva: Zadejte při objednávce slevový kód 7TQFNG a budete mít svůj nákup o 15 % levnější! Tak neváhejte a začněte šetřit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..