Kvalitní a cenově dostupné krmivo pro psy Brit Premium

Brit Premium JuniorPes není pro většinu chovatelů jen zvířetem, ale členem rodiny, kde má své nezastupitelné místo. Proto mu chtějí dopřát co nejlepší péči a ta začíná vždy u kvalitního krmiva. Díky vyvážené stravě bohaté na všechny důležité živiny, vitamíny a minerální látky bude pes zdravý a vitální po celý svůj život. Právě takové je i krmivo Brit Premium.

Krmivo pro každého psa

Každá kvalitní značka krmiva dělí své produkty podle dvou zásadních kritérií a to věku a velikosti psa. Různé etapy života totiž vyžadují jiné složení stravy a stejně tak pro malého psa je důležité jiné nutriční složení než pro obří plemeno. Granule pro psy Brit Premium jsou děleny podle obojího, tedy podle věku psa od štěňat a mladých psů, přes dospělé jedince až po seniory, i podle jejich velikosti. Toto je označeno písmeny S, M, L a XL, která jsou upřesněna konkrétními váhovými limity psů.

Speciální požadavky

Kromě základního rozdělení jsou k dostání i granule Brit Premium Sport určené například pro lovecké nebo tažné psy, kteří mají vysoké energetické nároky. Výborné jsou také pro psy v rekonvalescenci, kterým dodají dostatek energie se zotavit. Pro psy s nadváhou, kteří naopak potřebují dodané energie méně, jsou určeny granule Light. Pro pejsky s alergiemi nebo zažívacími potížemi jsou také k dostání speciální granule, které jsou hypoalergenní a velmi snadno stravitelné.

Prémiové složení

Krmiva Brit Premium mají vyvážený poměr živin, kde nechybí žádné důležité látky pro zdravý a spokojený život psa. Obsahují kvalitní maso, především kuřecí a jehněčí, dále lososový olej, ovocné, zeleninové a bylinné složky. Naopak v něm nenajdete konzervanty, geneticky modifikované složky, sóju, hovězí ani vepřové maso. Díky tomu se minimalizuje riziko vzniku alergií.

Všechny granule Brit Premium jsou vysoce přírodní a kvalitní, což je samo o sobě pádným důvodem, proč zvolit právě toto krmení. Podstatný je ale i fakt, že psům prostě chutnají. A o to přece také jde, ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..