Invalidní vozíky jsou možností, jak i přes handicap zůstat mobilní a samostatný

13042-invacare-comet1Život nám občas do cesty postaví překážky, které není jednoduché překonat. Své o tom ví všichni, kteří se potýkají se zdravotním omezením. Pro člověka, který z nějakého důvodu nemůže chodit, je velmi důležité zůstat i přesto co nejvíce pohyblivý a samostatný. Už jen z hlediska psychiky je možnost postarat se sám o sebe podstatná, o praktické stránce ani nemluvě. Toto naštěstí umožňuje invalidní vozík, který je velkým pomocníkem všem, kterým jejich nohy nemohou plně sloužit.

Spolehlivý a zkušený prodejce

Výběr invalidního vozíku závisí na mnoha faktorech a výsledkem musí být vždy takový vozík, který bude nejen dobře sloužit, ale především perfektně sedět konkrétně vám a vašim potřebám. Jeho každodenní používání musí být pohodlné a také bezpečné vzhledem k vašemu zdravotnímu omezení. A samozřejmě je téměř pro každého podstatná i finanční stránka. Na podobné pomůcky je sice možné získat příspěvky od pojišťovny nebo státu, ale přesto jde většinou i o vlastní nemalý výdaj. Je proto důležité obrátit se na firmu, která má s prodejem invalidních vozíků zkušenosti, dokáže nabídnout široký výběr produktů za příznivé ceny a nejlépe zajistit i případný servis. To vše splňuje společnost KrosMedical, která je jedním z největších prodejců zdravotnických potřeb ve střední a východní Evropě. Díky tomu můžete vybírat z celé škály nových, ale také použitých vozíků.

Široká škála typů – pro každého to pravé

A z čeho konkrétně je tedy na výběr? Mechanické invalidní vozíky jsou u KrosMedical k mání ve více než 700 různých typech značek a velikostí. Tato nabídka zahrnuje pevné, skládací, sportovní i dětské vozíky. Elektrické invalidní vozíky představují možnost, jak být ještě samostatnější. Protože ale znamenají také vyšší finanční výdaj, můžete i tady využít nabídku nejen nových, ale také použitých vozíků. Díky velkému množství doplňků, jako jsou podsedáky nebo zádové opěrky, vám i takový vozík bude přesně sedět. Další možností, jak se vrátit do plnohodnotného života, je invalidní skútr. Pro všechny osoby s omezenou pohyblivostí znamená skvělý způsob, jak být mobilní třeba i v horším terénu.

Kromě prodeje společnost KrosMedical zajišťuje také kvalitní záruční i pozáruční servis mechanických i elektrických invalidních vozíků, invalidních skútrů a dalších zdravotnických pomůcek. Vždy tedy víte, na koho se můžete v případě potřeby obrátit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..