Montované domy – snadnější cesta k vlastnímu bydlení

infoPředstava o vlastním bydlení se u každého trochu liší, někdo touží po moderním bytě v centru města, jiný by raději chtěl vlastní dům se zahradou. Právě mezi těmito lidmi se čím dál větší oblibě těší montované domy. Nabízí totiž několik výhod, díky kterým jsou v mnoha případech lepší volbou než klasicky stavěné domy. Pojďte se podívat, co vše mluví ve prospěch montovaných domů a proč se obrátit zrovna na firmu ALFAHAUS, výrobce nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb.

Vlastní bydlení rychle a výhodně

Montované domy jsou vlastně takovou stavebnicí. Jednotlivé díly jsou kompletně a přesně vyrobeny během několika týdnů ve výrobním závodě a na místo určení dovezeny již připraveny ke smontování. Na to bohatě stačí jeden týden a již se může přikročit k vnitřním úpravám a zapojení rozvodů energií a odpadů. Rychlost zhotovení domu je jednou z největších výhod. U klasické stavby trvá minimálně celé měsíce, než je dokončena, a často dochází k různým průtahům. Ty se pak nemile odráží i na výsledné ceně domu, která se od původního rozpočtu může značně lišit. U montované dřevostavby toto nehrozí, cena je dopředu daná a nemění se. Ostatně tento typ staveb vůbec vychází cenově daleko příznivěji.

Nižší náklady na stavbu i provoz

Přestože jde o levnější variantu, nemění to nic na vysoké kvalitě montovaného domu. Tento dům vypadá zvenku i zevnitř jako běžně stavěný dům a stejně dobře plní svou funkci. Bydlení v něm je zcela komfortní. Velmi podstatnou výhodou jsou navíc nízké náklady na budoucí provoz. Montované dřevostavby splňují s přehledem všechny nároky na nízkoenergetické domy.

Při volbě montovaných domů se obraťte na specialistu s širokými zkušenostmi, jakým je právě společnost ALFAHAUS. Každý z realizovaných domů má vždy ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Do každého projektu jsou také maximálně vkomponovány požadavky zákazníka, aby byl výsledkem vždy komfortní a krásný dům snů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..