Keramická kočka je krásnou dekorací pro útulný domov

kocka-aldoHledáte dekoraci, která ozvláštní váš interiér? Která promění nudnou poličku v designový koutek? Která vypadá krásně a zajímavě? A třeba je i praktická? Pak vás jistě zaujme některá z keramických koček Keramiky Andreas.

Kočka pro radost

Kočky uctívali jako božská zvířata už staří Egypťané a jistě právem. Vždyť jsou tak krásné, vznešené, sebevědomé a hrdé, že jen málokteré zvíře je v tomto může překonat. A neodolatelně krásné jsou i keramické kočky Andreas, které sedí hrdě vzpřímené, ale vyzařuje z nich na první pohled laskavost. Každá z nich bezpochyby zútulní váš domov. Kočka z keramiky je k dostání v různých velikostech a barvách, pořídit si můžete i celou kočičí rodinku. Určitě vám některá z nich padne do oka a následně přiroste k srdci. Kdo by taky dokázal odolat těm upřeným očím a roztomilému vlídnému výrazu tváře? To je prostě nemožné.

Atmosféra romantického večera

Tyto kočky ale nemusí být jen dekorací na poličku či skříňku. Keramická kočka svícen dokáže vytvořit romantickou atmosféru a zpříjemnit vám tak večer ve dvou. Svícen kočka je vhodný pro klasické čajové svíčky a kouzlo večera můžete ještě podtrhnout třeba jejich voňavými variantami. Pro romantické rande, ale i příjemný relaxační večer je tento svícen přímo ideálním doplňkem. A další možností jsou závěsné dekorace v podobě kočky, například cedulky na zeď nebo dveře.

Milý dárek i pro zamilované

Keramická kočka je ale také skvělým tipem na dárek. Chcete své drahé polovičce ukázat, jak ji máte rádi a že jste nezapomněli na vaše výročí? Nebo potřebujete dárek ke svatbě svých přátel? Keramické kočky v páru se srdíčkem obsahujícím láskyplný vzkaz potěší a řeknou přesně to, co potřebujete.

Keramika Andreas vyrábí vše ručně a klasickými starými metodami. Každá keramická kočka je tak originálem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto krásným doplňkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..