Vyměňte staré okenní výplně za nová plastová okna

infoPotřebujete vyměnit svá stará okna za nová? Pokud očekáváte spojení pěkného vzhledu v mnoha dekorech, nízkých pořizovacích nákladů, dlouhé životnosti, velmi snadné údržby, a přitom skvělých izolačních vlastností, budou pro Vás tou pravou volbou plastová okna. Pokud se rozhodnete pro nákup plastových oken, je důležité obrátit se na spolehlivou firmu, která Vám je dodá a provede montáž na vysoké profesionální úrovni. Jedním z největších dodavatelů plastových oken u nás je firma ARTOKNA s.r.o., kde na Vás čeká perfektní zákaznický servis a profesionální přístup od prvního kontaktu až po samotnou realizaci výměny oken.

Vyberte si podle představ

Před nákupem plastových oken je třeba si ujasnit, co vše od nich očekáváte a jaký konkrétní produkt tedy bude ve Vašem případě nejlepší. Na webu najdete velmi přehledně a srozumitelně popsány tři různé řady plastových oken, ze kterých můžete vybírat. Řada Standard je určena pro běžná osazení oken. Jde o nejlevnější plastová okna, splňují přitom ale samozřejmě všechny nároky na kvalitu i funkčnost. Okna z řady Standard Plus jsou značková okna vyšší střední třídy a splňují vysoké nároky na tepelně izolační vlastnosti oken. Nejvyšší třídou v nabídce je řada Passiv, která uspokojí i ty nejnáročnější požadavky každého zákazníka.

Nechte si vše zdarma spočítat

Jakmile si uděláte jasno v tom, jaký typ oken požadujete, zvolte jednoduše ze tří způsobů zadání poptávky. Můžete vyplnit poptávkový formulář, vyplnit kontaktní údaje, na základě kterých budete telefonicky kontaktováni, nebo své požadavky přímo napsat. Během jednoho až dvou dnů vás kontaktuje obchodně-technický pracovník, který s vámi probere Vaše požadavky a zkušeně Vám poradí. Na tomto základě Vám poté zdarma vypracuje a zašle nezávaznou cenovou nabídku. V této fázi můžete samozřejmě vše ještě upravit podle svého přání. K následné realizaci pak již stačí jen Váš souhlas.

Kvalitní a profesionální realizace

Základem je kvalitní výroba, za kterou následuje stejně kvalitní montáž. Pracovníci firmy ARTOKNA s.r.o. jsou ve své práci velmi zkušení a navíc prochází pravidelně školeními. Výměně starých oken musí vždy předcházet demontáž stávajících výplní, i ta je pochopitelně součástí služeb. Nová plastová okna Vám pracovníci dovezou až na místo, usadí je do připravených otvorů, ukotví a vyplní zbývající otvory izolační pěnou. Dále Vám okna seřídí a také vysvětlí jejich obsluhu. Nakonec je zednicky zapraveno ostění odkryté při demontáži starých oken.

Plastová okna nabízí mnohé výhody, díky kterým na ně nedá dopustit většina majitelů. Pokud se mezi ně chcete zařadit i Vy, podívejte se na web www.artokna.cz, kde najdete všechny potřebné informace i kontakty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..