Podpořte inteligenci a zažeňte nudu s interaktivními a plnícími hračkami pro psy

infoNejen v lidském, ale i zvířecím světě, jsou hry nesmírně důležité činnosti, jenž posilují různé sociální, ale i fyzické dovednosti, které jsou v životě každého jedince nesmírně důležité. Naše děti mají k dispozici mnoho různých druhů hraček, a naši psí kamarádi pak speciální, tak zvané interaktivní a plnící hračky pro psy.

Kdo si hraje, nezlobí

Co jsou vlastně interaktivní hry a plnící hračky? Začněme s interaktivními hračkami. Jedná se o speciálně navržené hračky pro psy, které v sobě mají různá skrytá místa, do nichž se dávají drobné pamlsky. Pejsek má pak za úkol pomocí zdvihání, tahání, šoupání, otáčení a otevírání dvířek, šuplíčků, disků apod. najít pamlsek. To však není nikterak snadné, protože pro dosažení vytouženého pamlsku musí pejsek zapojit svou inteligenci a začátečníci pak i notnou dávku kreativity.

https://www.youtube.com/watch?v=CL7bY1cU4Sw

Plnící hračky jsou pak takové hračky, které vašeho pejska zabaví na dlouhou dobu. Jak? Jednoduše. Plnící hračky jsou zpravidla míčky nebo válečky různých tvarů a barev, v kterých je zásobník na pamlsky. Ty však buď díky “bludištím”, nebo různým tvarům otvorů nevydají pamlsek tak snadno. To od pejsků vyžaduje trpělivost a dostatečnou dávku chytrosti, jinak se k pamlskům budou dostávat jen velmi složitě, respektive nahodile.

Oba dva druhy těchto hraček vám pomohou pejsky zabavit, naučit zvídavosti, rozvíjet inteligenci a v neposlední řadě vám pomohou posílit váš vzájemný vztah.

Kde sehnat tyto šikovné hračky?

Tento druh hraček je nejlepší koupit na internetu, konkrétně v e-shopu MůjMazlík.cz, kde najdete širokou paletu interaktivních a plnících hraček za velmi příjemné ceny. Mimo to v e-shopu najdete třeba také dentální, gumové nebo roztomilé plyšové hračky a další široký sortiment chovatelských potřeb nejen pro psi, ale i kočky, malá zvířata, rybičky a ptactvo. Obchod má také pěkně zpracované facebookovské stránky, které vás nejen poučí, ale i pobaví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..