Super tip: kompatibilní kapsle pro Nespresso

infoV posledních několika letech neustále klesala cena kávovarů. Díky tomu si dnes každý může doma připravit výbornou kávu dle své chuti za velmi příjemnou cenu. Přitom připravit dobrou kávu není žádný problém. Stačí do kávovaru dát kapsli s náplní a zmáčknout tlačítko na kávovaru. A ve chvilce je vše hotovo. To vše je naprosto skvělé, avšak má to dva menší problémy. Prvním je relativně vysoká cena kapslí a pak také jejich omezená nabídka. To platí pokud si kupujete originální kávové kapsle. Ti chytřejší majitelé systémů Nespresso však vědí, že to nemusí být problém.

Nespresso není inkoustová tiskárna

Stejně jako si můžete koupit levnější náplně do inkoustových tiskáren, tak i pro systémy Nespresso je možné sehnat levnější a popravdě i zajímavější náplně. Na rozdíl od inkoustových tiskáren se však nemusíte alternativních kapslí bát, protože vám kávovar v žádném případě nepoškodí, protože jsou konstrukčně zcela totožně vyrobené jako originální kávové kapsle.

Kompatibilní kapsle jsou lepší

Milujete kávu? Nechcete za ní utráce zbytečně velké peníze? Chcete si v systémech Nespresso připravit i něco jiného než kávu? Pak je tu pro vás e-shop Upraženo.cz, v kterém najdete kapsle pro Nespresso od jiných výrobců. Budete si moci třeba připravit kávu značek Gourmesso nebo Origin Coffee, nebo také třeba různé druhy čajů, mezi kterými najdete i čaje bylinkové.

Skvělé je, že při nákupu nad 1.500,-Kč máte dopravu zdarma. Navíc, pokud se v e-shopu plnohodnotně zaregistrujete, budete dostávat za každých 50,-Kč nákupu 1,-Kč slevu na další nákup. Takže, když nakoupíte třeba za zmiňovaných 1.500,-Kč, tak k nákupu dostanete dopravu zdarma a na další nákup 30,-Kč slevu. To se opravdu vyplatí.

Co vás na e-shopu také zajisté potěší, je přítomnost online platební brány PayU, která vám umožňuje zaplatit za zásilku elektronicky, přesně tak jak vám to vyhovuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..