Posypová sůl s rozvozem po celé ČR zdarma

infoS příchodem zimního období je potřeba se připravit na sníh a námrazu. Zejména s námrazou je potřeba vždy dopředu počítat, protože několik dní v roce bude určitě alespoň několik stupňů pod nulou. Jako ideální pomocník proti sněhu a námraze se jeví klasická posypová sůl, která plně dostačuje ve většině případů. Teoreticky je totiž možné posypovou sůl použít až do −21 °C, to jest za předpokladu, že sůl bude mít správnou koncentraci a nebude zředěná sněhem. V ostatních případech je posypová sůl použitelná do −7 °C. Tyto fyzikální vlastnosti plně postačují pro většinu případů. Pokud u vás vládne drsnější podnebí, pak budete potřebovat posypovou sůl s příměsí chloridu vápenatého, který posune teplotní hranici použitelnosti až na pěkných −35 °C.

Proč používat posypovou sůl?

  • Hlavním důvodem pro použití posypové soli je její nízká cena. Zde je totiž na místě si ještě uvědomit, že pokud místo posypové soli použijete třeba štěrk, nebo písek, tak ten bude muset na jaře uklidit, což vyhání jejich cenu dost vysoko. Sůl se jednoduše rozpustí a je přirozeným způsobem přírodou odbourána.
  • Druhým důvodem pro použití posypové soli je její snadná manipulace. Sůl se na komunikace jednoduše nanáší stejně jako ostatní posypové prostředky.
  • Nejúčinněji ze všech posypových materiálů pomáhá v zajištění mobility, jak na chodnících, tak i silnicích. Zejména pokud je “zima na blátě” a cesty jsou zamrzlé. Tím se snižuje možné riziko dopravních nehod, nejrůznějších pádů na chodníku a možných zlomenin, které nikdy nejsou nic příjemného.

Technické parametry

  • Chemické složení NaCl (Chlorid Sodný) s proti-spékavou úpravou.
  • Tato posypová sůl není určená pro potravinářské a ani krmné účely.
  • V ideálních případech je použitelná do −21 °C, běžně však do −7 °C.
  • Zrnitost od 0 do 5 mm.
  • Obsah těžkých kovů je striktně omezen normou TP 116, MDZ ČR

Kde koupit posypovou sůl?

Odpověď zní jednoduše, na internetu. Konkrétně na webu www.sul-posypova.cz, kde lze zakoupit pytlovanou sůl v 25 kg baleních. Minimální objednávka je 1 paleta, což činí 40 pytlů (posypová sůl 25 kg). Doprava je po celé ČR zdarma. Navíc prodejce nabízí množstevní slevy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..