Vdechněte své kuchyni osobitost pomocí skleněného obkladu

fotoskloModerní doba přináší spoustu možností, jak propůjčit svému domovu osobitý styl a kouzlo jedinečnosti. Chcete-li takový otisk vlastního já vdechnout i své kuchyni, popřemýšlejte nad skleněným obkladem za kuchyňskou linku, který nahradí klasickou keramickou dlažbu. Sklo s grafikou umožňuje výběr z nepřeberného množství vzorů a vaše kuchyň tak bude skutečným originálem. Zařiďte si ji přesně podle sebe s pomocí světa skleněných obkladů na webu sklenenyobklad.com, českého výrobce skleněných ploch.

Vzpomínky neustále na očích

Ještě jste neslyšeli o možnosti umístit sklo za kuchyňskou linku? Tato varianta obkladu si získává čím dál větší popularitu, protože je praktická a jedním slovem krásná. Na skleněnou plochu si můžete nechat umístit prakticky jakýkoliv potisk. Chcete se při vaření vracet v myšlenkách na svou skvělou dovolenou? Pak si na fotosklo nechte umístit panoramatickou fotku z ní. Nebo chcete mít pořád na očích svého psího miláčka či dítě? Zavzpomínat na jedinečnou slavnostní chvíli svého života? Nic z toho není problém, máte-li fotku ze svého soukromého archivu v dostatečném rozlišení minimálně 300dpi.

Moderní styl

Samozřejmě ale nemusí jít jen o vaše fotografie, k mání je více než 12 milionů motivů ze světové fotobanky. Velmi oblíbené jsou různé grafické vzory. Grafosklo vypadá velmi moderně a nadčasově. Design se dá přitom klidně zvolit takový, aby se dal snadno kombinovat s měnícími se požadavky na další kuchyňské doplňky.

Praktické a odolné řešení

Skleněný obklad za kuchyňskou linku ale není jen designovým prvkem, velmi ceněná je jeho praktická stránka. Díky jednolité ploše beze spár se velmi snadno udržuje v čistotě. Sklo jednoduše umyjete a díky svému přirozenému lesku bude vypadat během chvíle perfektně. Obklad je vyráběn ze skla o tloušťce v rozmezí 6-12 mm a potisk je prováděn barvami s UV odolností. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a díky tomu vysoká odolnost skleněných obkladů.

Proměňte svou kuchyň v místo přesně podle svých snů. Popusťte uzdu své fantazii a zařiďte si moderní a krásný domov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..