Hubněte bez hladu a trápení, vyzkoušejte jedinečný Slimax!

slimaxPotřebujete shodit přebytečné kilogramy? Děsí vás už teď blížící se vánoční svátky a s nimi spojené stoly prohýbající se všemi možnými lahůdkami, kterým se tak těžko odolává? Neházejte flintu do žita a dopřejte si vše, na co máte chuť. S hubnutím vám i tak pomůže novinka na trhu přípravků na hubnutí s názvem Slimax!

Hubněte bez nepříjemného pocitu hladu

V čem je tento přípravek jiný než ostatní? Proč je tak úspěšný v cestě za vysněnou postavou? Může za to komplex přírodních látek, které tobolky na hubnutí Slimax obsahují. V jejich čele stojí Glukomannam, který má jako jediný schválené zdravotní tvrzení, že se po něm hubne. Tato látka je získána z kořene rostliny konjac běžně využívané v tradiční japonské kuchyni jako zahušťovadlo. Polysacharid glukomannam absorbuje ve vašem žaludku vodu a přemění se v hustý gel. Tím zajistí pocit plnosti a vy tak sníte méně jídla než obvykle. Díky tomu se sníží váš kalorický příjem a nastupuje hubnutí přebytečných tuků. Přitom nezažíváte nepříjemné pocity hladu, které často vedou k porušení všech dietních zásad.

Mějte zdravá střeva a fungující zažívání

Druhou látkou, kterou je rozhodně třeba vyzdvihnout, je velmi známé a uznávané Psyllium. Jde o rozpustnou vlákninu, která zajistí ideální fungování střev. Díky dostatku vlákniny ve stravě dochází k pravidelnému vyprazdňování a správnému metabolizmu, to je známý fakt. Psyllium obsažené v tobolkách Slimax toto spolehlivě zařídí.

Nový život na dosah

Kombinace Glukomannamu, Psyllia a dalších přírodních látek dělá ze Slimaxu velmi účinný přípravek na hubnutí, který vám konečně pomůže zatočit s vaší nadváhou. Přestaňte se už trápit a začněte žít spokojený život. Hubnutí tímto způsobem je zdravé a navíc cenově dostupné. Balení 90+10 tobolek zdarma koupíte za přijatelnou cenu na webu www.maxivitalis.cz.

1 comment for “Hubněte bez hladu a trápení, vyzkoušejte jedinečný Slimax!

  1. Magda Broková
    27. 1. 2015 at 7:07 pm

    Kamarádka tímto přípravkem zbuhla docela dost. Začala jsem ho také používat, ale zatím ho beru jen chvíli. Uvidím, zda zhubnu. Ale kdyby to ne mě působilo jako na kamarádku, tak bych byla šťastná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..