Znáte výhody stále populárnějšího baleného uhlí?

infoTopná sezóna už začala, ale možná ještě stále řešíte, kde objednat uhlí na letošní zimu. A možná se vám také vůbec nelíbí představa, že vám zase nákladní auto vysype u domu hromadu uhlí, kterou budete muset pracně odházet do sklepa. Takových lidí je více a tak se není čemu divit, že i v České republice stále roste popularita baleného uhlí. Například u našich sousedů v Německu je toto uhlí dokonce populárnější než sypané a nejinak je tomu i jinde na západ od našich hranic. U nás takové uhlí dodává firma Optimtop.cz. Ještě jste o této možnosti neslyšeli? Ale to je škoda, balené uhlí má hned několik výhod.

Nesporné výhody baleného uhlí

Uhlí je pytlováno po 25 kg, s jednotlivými pytli se tak velmi snadno manipuluje. Výhodou je i to, že máte jistotu dovezeného množství paliva, zatímco klasické sypané uhlí si jen těžko převážíte. Každý, kdo topí černým nebo hnědým uhlím, také jistě ví, kolik je z něj nepořádku. Oproti tomu z pytlovaného uhlí už nebudete mít sklep zaneřáděný uhelným prachem. Ostatně pokud máte dost místa v kotelně, není ani třeba uhlí do sklepa a potom zase z něj nosit, pytle se dobře skladují kdekoliv.

Kvalitní palivo

U topiva je důležitá i jeho kvalita. Nejlevnější uhlí bývá často velmi nekvalitní, a to ve finále místo úspory přinese ještě vyšší náklady na topení. Pytlované uhlí nabízí jistotu pečlivě vytříděného paliva, které má skvělou výhřevnost. Vybírat můžete mezi různými typy černého a hnědého uhlí, přece jen něco jiného si žádají klasická kamna, automatická kamna nebo třeba potřeby kováře.

Firma Optimtop.cz zaváží na jakékoliv místo v České republice. Už od jedné palety máte navíc dopravu zdarma, což se vyplatí. A během transportu i skladování je samozřejmě dbáno na kvalitu, aby bylo uhlí vždy prvotřídní. Čistota práce, jednoduchost manipulace, kontrola a kvalita, to jsou hlavní výhody baleného uhlí. Využijete je také a odpustíte si letos konečně namáhavou a špinavou práci se skládáním hromady uhlí před domem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..