Proměňte svou sedací soupravu rychle a jednoduše s krásným napínacím potahem

napinaci-potahyMáte doma starou a opotřebovanou sedačku, ale na novou bohužel zrovna nejsou finance? Nebo jste si naopak pořídili před nedávnem novou soupravu a máte obavy, zda přežije útoky vašich malých ratolestí a domácích mazlíčků? Či prostě jen rádi často měníte vzhled svého domova třeba podle ročních období? Pro všechny situace je tu jednoduché a cenově dostupné řešení – napínací potahy na sedací soupravy. Jak jednoduché, a přitom geniální!

Potahy vyřeší každou situaci

Sedací souprava je asi tím nejvíce namáhaným nábytkem v celém domě či bytě. Tady se obvykle odehrávají rodinné chvíle, setkání s přáteli a vlastně všechny domácí společenské akce. A tady si také většinou po náročném dni užíváme chvíle klidu a pohody třeba u sledování televize. Ač jste si tedy možná kdysi dali záležet na výběru své sedačky, časem nejspíš svůj původní půvab trochu ztratila. Jistě, můžete přes ni natáhnout přehoz, ale komu by se chtělo pořád srovnávat shrnuté okraje. Navíc s ním sedačka nikdy nebude vypadat tak dobře. Oproti tomu napínací potahy díky elastickému materiálu přesně okopírují tvar sedačky a přilnou k ní tak, že nikdo ani nepozná, zda jde o původní čalounění nebo ne. Potahy ale nejsou jen skvělou možností, jak zakrýt vady starší sedačky. Hodit se budou i tam, kde je třeba nábytek naopak chránit. Znečištění potahu, který půjde vyprat nebo přinejhorším jednoduše vyměnit, vás jistě nebude nebude mrzet tolik, jako kdyby šlo přímo o čalounění sedačky, s tím už se pracuje hůře. A v neposlední řadě jsou tyto napínací potahy na sedací soupravy tím pravým pro všechny nadšené domácí designéry. Také se vyžíváte ve změnách a rádi ladíte svůj interiér podle nálady či příležitostí? Pak je to perfektní způsob, jak si vyhrát i se sedací soupravou a to za minimální investici.

Krásné potahy pro svou sedací soupravu i křeslo koupíte na stránkách www.decodoma.cz, kde jich najdete široký výběr v různých designech a barevných provedeních. Tak proměňte svůj obývací pokoj v originální a příjemný prostor pro rodinnou pohodu i slavnostní chvíle, je to více než snadné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..