Jedinečná moldavská brandy pro milovníky dobrého pití

brandyBrandy, to není jen tak ledajaký alkohol. Je synonymem umění vychutnat si život a užít si volné chvíle. Tato pálenka z vinné révy poctivě zrající v dřevěných sudech je známá a oblíbená po celém světě a i u nás má mnoho příznivců. Řadíte-li se mezi ně, jistě si nenechte ujít příležitost seznámit se s moldavskou brandy KVINT, která vás okouzlí svou exkluzivní chutí. A přitom je k dostání za příznivou cenu vzhledem ke své kvalitě. U nás je jejím výhradním dovozcem a distributorem společnost XO CZECH s.r.o., v jejímž e-shopu najdete nabídku tohoto výjimečného pití pro všechny příležitosti.

Rozhodující doba zrání

Čím déle brandy zraje, tím vybranější je její chuť a aroma, to ví každý milovník tohoto zázraku. O vynikající kvalitě se dá hovořit až po několika letech, které pálenka strávila v dřevěném sudu. Podle počtu těchto let se pak brandy dělí do různých kategorií. Velmi oblíbená je xo brandy, která musí zrát nejméně 6 let. Minimálně 5 let pak zraje brandy s označením VOSP, ale k dostání jsou v e-shopu i exkluzivní brandy staré 40 či 50 let, což už je pití pro opravdové znalce.

Kvalita z Moldávie

Moldavská brandy má dlouhou tradici, vždyť Moldavsko patří s rozlohou vinic na svém území mezi hlavní světové vinařské oblasti. A pálenka z vína se tu vyrábí také celé věky. I samotná značka KVINT má za sebou historii píšící se již více než 100 let, poprvé byla výroba spuštěna v roce 1897. Za tu dobu si firma vybudovala silnou pozici jedné z nejoblíbenějších značek alkoholických nápojů nejen v bývalém sovětském bloku, ale i jinde ve světě.

Zajímavé Podněsteří

Ostatně o hospodářském významu závodu KVINT svědčí i to, že je vyobrazen na 5 rublové bankovce Podněsterské moldavské republiky. Velmi zajímavá je i historie tohoto koutu země, který si žije svým vlastním nezávislým životem, přestože je mu samostatnost na mezinárodní úrovni dosud odpírána a fakticky tak patří pod Moldávii. Proto také moldavská brandy, i když místní by ji nazvali jistě jedině podněsterskou.

Cílem společnosti XO CZECH s.r.o. je přiblížit českým zákazníkům kvalitu a jedinečnost moldavské brandy, ale také vodky a ginu značky KVINT. Pití alkoholu má přinášet především potěšení a to pálenky KVINT rozhodně splňují. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému lahví tohoto jedinečného nápoje s perfektní chutí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..