Nejlevnější identifikační náramky na českém trhu

infoPořádáte koncert, párty, firemní večírek, kulturní představení, sportovní klání nebo jinou akci? Potřebujete mít přehled o svých hostech a prodaných lístcích? Jednoduché řešení problému se přímo nabízí, označte návštěvníky praktickými identifikačními náramky. Myslíte, že to je záležitost jen velkých akcí a vy si něco takového nemůžete dovolit? Ale kdepak, ID náramky, jak se jim zkráceně říká, nejsou vůbec tak drahou položkou, jak by se mohlo zdát.

Spolehlivě a přehledně označeno

Identifikační pásky jsou skvělými praktickými pomocníky. Poslouží pro označení návštěvníků, ale třeba i pořadatelů, můžete jimi označit jen některé VIP hosty, prostě cokoliv dle vašich potřeb. Náramky jsou vyrobeny tak, aby nebylo možné je sundat a znovu použít. Budete tak mít jistotu, že každý z označených hostů si opravdu zakoupil vstupenku. Speciální samolepící část se totiž po přilepení na zbytek náramku již nedá rozlepit bez poškození, které je patrné na první pohled.

Nejvýhodnější nabídka na trhu

Nejlevnější identifikační náramky na českém trhu seženete na webu www.id-naramky.cz. Tato firma prodává levné, ale kvalitní ID pásky z pevného materiálu TYVEK, což jsou velmi odolná polyetanová vlákna. Náramky jsou 2,5 cm široké a 25 cm dlouhé. Obsahují také kontrolní útržek, který poslouží ke kontrole vydaných pásek nebo se dá třeba využít při losování tomboly, to už je na vás. Identifikační pásky se prodávají v různých barvách a je možné nechat si je potisknout vlastním logem, textem i obrázkem. Potisk je prováděn digitální technologií a je dostatečně trvanlivý pro běžné potřeby, dokonce je i voděodolný. Takový náramek i s potiskem vás nebude stát ani celou korunu! Výhodou je také rychlé dodání, když si vzpomenete na poslední chvíli. V případě, že si vyberete ze skladových zásob, vám bude zboží odesláno kamkoliv po ČR nejpozději druhý den. Při požadavku potisku se dodací doba prodlouží o jeden až dva dny. Jestli ale velmi spěcháte, ve firmě se vám rádi pokusí vyjít vstříc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..