S Refundo.cz je skutečně radost nakupovat

Ten thousand dollar stacks on the whiteNakupování přes internet šetří čas a peníze, toho dnes již využívají tisíce lidí. Patříte i vy mezi ně? Také si nejraději vše potřebné vyberete v pohodlí domova, bez stresu, nekonečných front a davu cizích lidí? Pak jistě využíváte i různé srovnávače cen, které pomáhají s orientací mezi internetovými obchody. Ano, díky nim můžete nakoupit výhodně a šetřit tak ještě více. Ale slyšeli jste už o stránkách www.refundo.cz? Tento portál není jen dalším z řady obyčejných srovnávačů cen, přináší toho totiž mnohem víc. Díky cashback systému vám nejen poradí, kde nakoupit, ale také vám za každý nákup vrátí část vašich peněz zpět. A je jedno, jestli chcete zrovna nakoupit oblečení, zážitky, drogerii nebo pračky levně, na Refundo.cz je nabídka obchodů široká.

Jak funguje cashback systém?

Vše je jednoduché a přitom velmi výhodné. Prvním krokem je registrace na portálu Refundo.cz, která je nutná pro načítání odměn na váš uživatelský účet. Navíc za ni hned dostanete bonus 50 Kč. Pak už stačí se vždy jen přihlásit, vybrat si, ve kterém obchodě chcete zrovna nakoupit, a jedním kliknutím se dostat na jeho stránky. Tam vás přesměruje přímo Refundo.cz a díky speciálnímu odkazu bude možné vás po nákupu identifikovat a na základě toho vám připsat danou odměnu. Takto si můžete dokonce z pohodlí domova nakoupit i potraviny v online supermarketu Rohlík.cz a šetřit tak při běžném domácím nákupu.

 

Snadná úspora

Každý z obchodů, u kterých Refundo.cz zprostředkovává nákupy, nabízí zajímavou provizi, kterou získáte přímo vy. U každého z těchto obchodů máte přehledně napsáno, kolik ušetříte, buď danou částku nebo procenta z výše nákupu. Například u eProton.cz se odměny pohybují od 0,5-3% podle vybraného sortimentu. Obzvlášť teď před Vánoci se bude jistě hodit i výhodný nákup u největšího britského sportovního prodejce SportsDirect.com, kde získáte 1,2-3% svých peněz zpět. Tyto finance se vám připisují na uživatelský účet Refundo.cz, kde si je můžete nechat následně převést na svůj vlastní účet. Většina velkých obchodů nabízí svým zákazníkům navíc slevové kupóny, které můžete využít společně s cashback a tím ještě více ušetřit.

Díky Refundo.cz ušetříte až tisíce korun a přitom vás to nestojí vůbec nic. Používání služby je zcela zdarma a není nijak závazné. Zaregistrujte se a vyzkoušejte i vy zajímavý systém odměn. Toto jsou totiž nákupy, které znamenají dvojitou radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..