Jaké jsou typy sedacích souprav a jak vybírat tu pravou?

Sedací soupravaVybíráte novou sedací soupravu? Pak jistě přemýšlíte nad spoustou variant, jak proměnit svůj obývák v útulné místo pro pohodové chvíle a zároveň vzít v potaz všechny praktické stránky. Pojďme si spolu představit možnosti trhu v případě typů sedacích souprav. To je totiž to první, co si musíte rozmyslet.

Rohové sedací soupravy do L

Jsou oblíbené, praktické a velmi variabilní, co se týče velikosti. Rohové sedací soupravy se hodí pro téměř každý typ místnosti a přímo skvěle se uplatní tam, kde je třeba šetřit místem. Podle potřeby umístění ve vašem obýváku zvolíte variantu pravého nebo levého rohu a k dostání jsou také sedací soupravy, které si sestavíte sami libovolně vlevo či vpravo.

Sedací soupravy do U

Dovoluje-li vám to prostor, dopřejte si větší variantu rohové sedací soupravy. Sedací soupravy do U nabízí maximální pohodlí i větší rodině. Dostatek prostoru je někdy k nezaplacení, o tom ví početné rodiny jistě své.

Rozkládací sedací soupravy

Potřebujete čas od času uložit někam na noc vaši návštěvu, ale pokoj pro hosty není reálný? Pak jsou dobrou volbou rozkládací sedací soupravy. Ty nabízejí během chvíle pohodlné lůžko na přespání a to většinou jen několika jednoduchými pohyby. Taková praktická náhradní postel bude rozhodně příjemnější než stará matrace uložená vzadu ve skříni.

Sedací soupravy 3+2+1

Klasické a oblíbené typy sedacích souprav jsou tyto variabilní možnosti sestavení. Číslovky 1,2,3 přitom samozřejmě znamenají počet míst k sezení. Pořídit můžete celé sestavy 3+2+1 či 3+1+1, ale také například jen menší sedací soupravu 3+1 nebo 3+2. Ceněné je na těchto sedacích soupravách především snadné přesouvání jednotlivých dílů podle momentálních prostorových potřeb.

Klasické sedací soupravy

Jak název napovídá, vychází jejich styl z osvědčené klasiky v použitých materiálech i designu. Máte-li rádi eleganci ověřenou lety, sáhněte po sedacích soupravách vyrobených z kvalitního dřeva a potažených krásným čalouněním.

Moderní sedací soupravy

Dýchá vaše domácnost modernou na každém kroku? Sledujete poslední módní trendy? Pak se k vám jistě budou hodit spíše moderní sedací soupravy. Originální design, styl, barvy a svěží vzhled jsou jejich hlavním poznávacím znamením.

Německé sedací soupravy vysoké kvality a spoustu originálních modelů, které jinde nekoupíte, nabízí obchod www.nejlepsi-nabytek.cz. Velmi příjemným bonusem navíc je tu pak doprava a donáška až do bytu včetně instalace zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..