Reálné modely strojů pro radost kluků i jejich tatínků

bruder-nakladni-autoCo milují všichni kluci bez rozdílu věku? A s čím si často rádi vyhrají i jejich tatínci? Ano, správně, jsou to modely aut a pracovních strojů. Džíp, traktor, bagr nebo popelářské auto nechybí snad v žádném klučičím pokoji, a přesto jsou pořád vděčnými dárky. Kvalitní modely hraček vyrábí německá značka Bruder. Jejich sortiment je široký a vybere si z něj každý kluk i muž.

Věrné kopie

Modely Bruder vynikají především svou propracovaností. Realistické detaily hraček jsou v přesném poměru jako u jejich skutečných předloh a dokonce jsou vyvedeny v reálných barevných odstínech. Díky tomu vytváří dokonalou iluzi a umožňují chlapcům prožít zábavné hry na opravdové řidiče. Právě tyto realistické stroje vhodné pro děti od 3 let patří do řady Profi-série, kterou se hračky Bruder pyšní, a do které přináší každý rok mnoho novinek. I proto se často stávají nejen hračkami pro děti, ale také sběratelským artiklem pro dospělé, ze kterého jde vytvořit pěkná kolekce. Pro menší děti od 2 let je určena řada RoadMax, kterou vyznačují pestré barvy a vysoká odolnost. Třetí je pak Minisérie malých modelů na přívěscích rozebíratelných pomocí nářadí, ty jsou vhodné od 4 let věku.

Kvalita v každém detailu

Odolností se mohou chlubit nejen modely Bruder pro nejmenší děti, ale všechny výrobky. Kvalita materiálů i zpracování je na velmi vysoké úrovni. Dětské hry bývají často divoké a neopatrné, proto je toto kritérium více než důležité. Levné hračky z Číny se snadno poškodí a hrozí pak i nepříjemná poranění, hračky Bruder však vydrží opravdu hodně. Ostatně Němci jsou přece známí svou pečlivostí a důrazem na kvalitu. Díky tomu si kluci a jejich tatínci mohou s modely hrát nejen doma na měkkém koberci, ale klidně i na pískovišti. Vždyť kde jinde nejlépe vyzkoušet, jak funguje lžíce bagru nebo kolik písku se vejde do míchačky?

Modely Bruder koupíte například na webu www.skluzavky.cz, kde najdete i mnoho dalšího pro hru a zábavu dětí i jejich rodičů.

1 comment for “Reálné modely strojů pro radost kluků i jejich tatínků

  1. jareška
    27. 11. 2014 at 2:32 pm

    Já teď dělala poměrně velkou objednávku na hracky-4kids.cz a nakoupila jsem stavebnice, knížky, pro syna samozřejmě traktor, protože ty naprosto miluje.
    Má dokonce povlečení na postel s traktory a v ničem jiném nechce spát 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..