Lamelové clony ochrání vnitřní prostor před průvanem a ušetří peníze za energie

infoV mnoha prostorech vzniká potřeba nějak zabránit průvanu, omezit unikání chladu či tento prostor rozdělit tak, aby zůstal jednoduše přístupný. Skvělou volbou jsou v těchto případech lamelové clony, které splňují tyto funkce na jedničku. Nejčastěji se s nimi setkáte v potravinářském průmyslu, ale i jinde mají své místo. Proč zvolit právě tuto variantu?

Využití na mnoha místech

Plastové lamelové clony se používají v mnoha průmyslových budovách, skladech a provozovnách. Dokáží účinně zabránit průvanu tam, kde je nemožné zavírat nějaké dveře či vrata kvůli častému pohybu. Protiprůvanové lamelové clony se používají v pěších průchodech, ve vjezdech i za vraty jako ochrana proti průvanu i tepelná izolace. Právě této vlastnosti je využíváno v potravinářství, kde díky lamelovým clonám klesá spotřeba elektrické energie u chladících a mrazících zařízení až o 45%. Plastové lamelové clony dokáží udržet klimatizovaný vzduch uvnitř chladícího boxu a zabránit jeho úniku a naopak vnikání nežádoucího tepla v potravinám. Výhodou lamelových clon je také jejich poměrně snadná instalace. Skládají se ze dvou kusů, montážní lišty a samotných lamel. A montáž rozhodně není problémem. Lišty se ukotvují do zdi nad požadovaným prostorem nebo se jen přilepí suchým zipem, jak tomu často bývá u clon určených do chladících boxů.

Kvalita za dobrou cenu

Přemýšlíte o pořízení tohoto jednoduchého a skvělého řešení i pro vaše prostory? Pak se obraťte na firmu RONAX, která nabízí široký sortiment výrobků z PVC. Lamelové clony této firmy jsou dováženy z USA a jsou opravdu kvalitní, což je velmi důležité, protože clony a jejich závěs musí vydržet nemalou zátěž a častý pohyb. V nabídce najdete lamelové clony standardní, posuvné, shrnovací, clony za sekční vrata, pro pěší průchody i ochranné clony pro chladící vitríny. Pokud by vám z nabídky přece jen nic nevyhovovalo, můžete si nechat vyrobit lamelové clony i na zakázku přesně na míru vašemu podnikání. Vše potřebné najdete na stránkách společnosti www.ronax.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..