Pochoutky a pamlsky pro psy

infoVíte co může být odměnou nebo motivací pro vašeho mazlíčka? Pamlsek pro psa, pejsek pak ví, co má příště udělat aby ho zase dostal, a lépe si zapamatuje, za co ho vždy dostane.

Naproti tomu psí pochoutky můžou sloužit jako doplnění stravy nebo taková svačinka pro našeho miláčka. Může taková pochoutka být i zdraví prospěšná – například dentální kostička nebo žvýkací pamlsek jim zlepšuje zuby a dech, dokonce jsou i výcvikové a vitamínové pamlsky pro psy.

Známé kvalitní zahraniční, ale i české pamlsky pro vaše mazlíčky (Brit lets bite, Calibra joy, aj.) najdete v e-shopu MůjMazlík.cz. Na těchto stránkách je spousta zajímavých způsobů jak motivovat a odměnit pejska, zároveň si může s jídlem i pohrát (odměna se může plnit do různých inteligentních hraček – balónky apod.).

V tomto internetovém obchodu se dají koupit klasické granule a konzervy pro psy, ale také sušenky (snacky) nebo masíčka (masové pamlsky), buvolí kostičky, doplňky a hračky a vše se zde dá sehnat za rozumné ceny. Páníčkové zde mohou najít různé věci, jak potěšit své mazlíčky jen tak jim pro radost, ale jsou zde i věci, které pejsek musí mít a potřebuje pro svůj vývoj (obojky, známky, oblečky, pelíšky, atd.).

Kdo si poprvé pořídí nového pejska, nalezne na těchto internetových stránkách dobré rady a potřebné pomůcky, jak se o něj nejlépe postarat. Také jak ochránit svou domácnost, před menší katastrofou nebo poškozením.

Najdou se zde nejenom věci pro pejsky, ale také pro kočky, ale i nezbytné součásti pro chovatele malých zvířátek (morče, králík, křeček, atd.). Dále se zde najdou potřeby na akvaristiku, teraristiku (plazi) a pro různé druhy ptáků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..