Velký výprodej značkových jízdních kol – sleva až 31%!

infoVěnujete-li se aktivně cyklistice, jistě mi potvrdíte, že nejdůležitější je vybrat si správné kolo. Kvalitní kola spolehlivých a uznávaných značek nejsou levná záležitost a tak je třeba počítat s investicí i několika desítek tisíc korun. Záleží především na tom, co od svého kola očekáváte. Mezi stálice na hvězdném nebi výrobců kol se dlouhou dobu drží značky Giant nebo Scott. Jejich zástupce i další světové značky jako Cannondale, Trek nebo GT teď můžete pořídit za skvělou cenu se slevou až 31%, protože e-shop Bikeparkmost.cz pořádá totální výprodej kol starších modelů z roku 2013. Díky tomu získáte kola prvotřídní kvality za bezkonkurenční ceny a ušetříte až desetitisíce korun.

Inovativní Scott

Značka Scott je pojmem v horské i silniční cyklistice. Během let přišla s několika novinkami, které znamenaly velký posun pro celý cyklosport, byla to například aero řidítka pro silniční kola nebo první odpružená vidlice pro horská kola. Pod značkou Scott si vyberou svého favorita méně i více nároční cyklisté. Z těch levnějších řad kol jmenujme například Aspect 650 nebo Sportster X40, mezi ty dražší pak patří modely Genius 730 a 930 nebo Scott Spark 730. Všechna tato kola právě teď koupíte za výhodné ceny.

Špička na trhu

Mnoho rekreačních i závodních cyklistů nedá dopustit na značku Giant a není divu. Giant je největším světovým výrobcem jízdních kol a je také jediným, který pro svá kola vyrábí kompletně všechny komponenty, včetně jejich vývoje a zlepšování. To zajišťuje značce tu nejlepší možnou kontrolu nad kvalitou a proto si ji také zákazníci tolik cení. I tady, stejně jako v případě jiných značek, můžete vybírat z různých cenových kategorií podle svých nároků a také finančních možností. Mezi dobře dostupné a přitom kvalitní modely patří Tempt a Talon, z vyšší třídy jsou pak oblíbená například kola Giant Trance či Anthem.

Cyklistika je velmi populární sport, který nabízí perfektní vyžití i odreagování pro všechny bez rozdílu věku. Pořiďte si nyní své nové kolo za nejlepší možnou cenu díky výprodeji na adrese www.bikeparkmost.cz.

11713-bikeparkmost.cz 2014-9-9 13 28 8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..