Nůž v kartě je moderní a praktický doplněk do každé peněženky

Kreditkový nůžKaždý správný muž má mít u sebe nůž a stejně tak se může hodit i ženám. Jenže kdo by se tahal s klasickým zavíracím nožem, který docela dost váží a také zabere místo? Pokud přesto chcete být připraveni na každou situaci, mám pro vás tip. Pořiďte si nůž v kartě, který se vejde do každé peněženky.

Vždy připraveni

Kolikrát se vám již stalo, že jste si chtěli během dne třeba rozříznout jablko nebo přeříznout pásku na balíku, ale nůž široko daleko žádný? Nejspíš každý z nás ale u sebe pořád nosí peněženku a tak je ideálním řešením pořídit si nůž do peněženky. Jeho velikost je totožná s velikostí kreditní karty, váží pouhých 13 gramů, a přitom jde o plnohodnotný nůž s délkou čepele 65 mm. Tato čepel je samozřejmě nerezová a dá se znovu naostřit. Pouzdro nože je vyrobeno z polyprenu, který je pevný a má velkou výdrž. To je důležité především kvůli plastovým ohybům, které jsou i po více než rok a půl trvajícím testování pořád plně funkční. Kreditkový nůž se může pyšnit nejen praktičností, ale také bezpečností. V rozloženém stavu v podobě kreditní karty nehrozí žádné riziko poranění. Bodem navíc je jistě také moderní, ale nenápadný vzhled díky malým rozměrům i černé barvě. Myšleno je ale také na ženy, kterým by se právě černá barva nemusela zamlouvat. K mání je tedy i dámská růžová varianta.

 

Kvalitní nůž jedním otočením

K tomu, aby se z kreditní karty stal plně funkční malý nůž, stačí pootočit jediným tlačítkem. To umožní otočit nůž do opačného směru. Poté jen strany karty přeložíte přes sebe a zamáčknete druky, které spojí jejich konce. Tím vám vznikne praktická rukojeť. Nůž do peněženky je připraven k použití během několika vteřin a stejně tak krátce trvá jeho uložení zpět. Nůž je opravdu pevný a ostrý, zvládne nejen ukrojit kus jablka nebo přeříznout provázek, ale rozřízne i tenisový míček.

Kreditkový nůž je praktická vychytávka, kterou bezpochyby oceníte v mnoha situacích každý den. Pořídíte ho v e-shopu www.dopenezenky.cz, kde takových chytrých maličkostí najdete daleko více. Jde ale vždy o odzkoušené kvalitní zboží. Díky skvělé zákaznické podpoře a rychlému dodání budete připraveni na vše téměř okamžitě. Tak se už nenechte zaskočit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..