Paravány nabízí soukromí, které ocení všichni klienti masérských salónů

parava-maseri-czPovolání maséra je krásné a přináší lidem užitek i radost. Díky šikovným rukám svého maséra se totiž zbaví bolestí z únavy a stresu, což jim pomůže cítit se a žít lépe. Masáž ale není jen o uvolnění zatuhlých svalů, jde také o relaxaci mysli. Masáž by měla být časem, který člověk věnuje naprostému nicnedělání, měl by při něm vypustit z hlavy všechny myšlenky a nechat se unášet příjemnými pocity. K tomu, aby se takto klienti opravdu cítili, musí však být masérský salón dobře vybavený. Samozřejmostí je čistota, klidná hudba či příjemně laděné barvy. A mnoho zákazníků ocení také paravány, které jim umožní zachovat intimitu i při převlékání.

Soukromí nade vše

Každý, kdo se svěřuje do rukou maséra, počítá s tím, že bude muset svléci své svršky a odkrýt holou kůži. Přesto je zbytečné nutit k tomu klienty více, než je opravdu potřeba. Svlékání a oblékání je velmi soukromou záležitostí, která by se měla respektovat. Ocení to jistě nejen stydliví jedinci, ale i všichni ostatní. Vytvořit intimní prostor v jedné místnosti, která slouží ke všem účelům od přivítání zákazníka až po samotnou masáž, přitom nemusí být nijak složité. Paravan toto dokáže okamžitě a bez nutnosti jakýchkoliv stavebních úprav. Stačí jednoduše vybrat vhodný typ pro vaše prostory. Volit můžete z různých velikostí, k mání jsou paravány jednodílné, dvojdílné, trojdílné i čtyřdílné. Pokud vám to velikost vašeho salónu dovolí, dá se pořídit i paraván sestavený do šestiúhelníku, za kterým se již nebude stydět vůbec nikdo. Mezi materiály vedou především ty přírodní, například bambus, dřevo nebo mořská tráva, které vyvolávají příjemné pocity a dají se skvěle ladit se zbytkem interiéru salónu tak, aby celek navodit relaxační atmosféru.

Nečekaný designový prvek

Paraván může být ale také naopak středobodem designu interiéru. Díky celoplošným potiskům můžete své klienty nechat v myšlenkách přenést například na francouzské levandulové pláně nebo do exotického ráje plného kvetoucích orchidejí. Paraván tak pomůže navodit uklidňující atmosféru a zároveň díky své hravosti povzbudí a dobře naladí.

Paravany by neměly chybět v žádném dobře vybaveném masérském salónu. Nejde totiž jen o praktický doplněk, ale jednu z věcí, díky kterým se u vás klienti budou cítit lépe a rádi se vrátí. Pocit intimity a soukromí je pro většinu lidí velmi podstatný a váží si toho, do toto dokáže respektovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..