Nejlepší e-shopy s chovatelskými potřebami

Iinfonternetových obchodů s chovatelským zbožím jsou stovky, což platí samozřejmě o čemkoli, co se dá koupit a prodat. Jak si ale vybrat ten pravý? Vybrali jsme pro vás tři obchody, u kterých byste neměli udělat chybu.

Chovatelské potřeby, to je docela široký pojem. Někdo chová křečky, jiný rybičky, další zase stádo krav. Když se nad tím zamyslíte, jde vlastně o úplně jiné světy. Proto když hledáme ten pravý e-shop pro chovatele, nemůžeme se spokojit jen s jedním.

Jak se pozná kvalitní chovatelský e-shop?

Dobrý obchod poznáte jednoduše tak, že v něm hodně lidí nakupuje hodně zboží, se kterým jsou hodně spokojení. Spolehlivým ukazatelem kvality je srovnávač cen Heuréka, který shromažďuje recenze od zákazníků, kteří v daném obchodě skutečně nakoupili. Na základě stovek recenzí už si pak můžeme udělat docela jasný obrázek o kvalitě podniku.

Pro pejsky, kočičky a další mazlíčky

Mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené obchody s potřebami pro chov domácích mazlíčků patří e-shop Profizoo.cz. Na Heuréce dokonce zvítězil v chovatelské kategorii soutěže Shop roku. Doporučilo by ho 98 % zákazníků a nabízí potřeby pro psy, kočky, ale i pro chovatele akvarijních rybiček nebo terarijních zvířat.

Chov hospodářských zvířat a potřeby pro koně

Pro chovatele skotu, ovcí, prasat, koz nebo koní je tady obchod Vše pro farmu. Zavedená, obřími sklady a servisem disponující firma se věnuje nejen prodeji elektrických ohradníků a dalšího vybavení pro farmáře, ale má také vlastní výrobu kovového hrazení pro dobytek. Významnou složku sortimentu tvoří také jezdecké potřeby. Na Heuréce tento obchod doporučuje celých 99 % nakupujících, kteří chválí také odborné poradenství při nákupu.

Jíst musí všichni

Všechna zvířata, chovaná v zajetí, mají jednu společnou vlastnost – musí se krmit. Naštěstí existuje obchod, který nabízí krmivo pro všechno živé. Jmenuje se Krmeni.cz a kromě neuvěřitelně širokého sortimentu nabízí také veterinární poradnu (ovšem jen pro aktivní zákazníky). Doporučuje 99 % (aktivních) zákazníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..