Nabídněte svým zákazníkům krásnou kytici díky dovozu čerstvých květin od specialisty

Dovoz květinDarovat květinu znamená udělat radost, ať už jde o jakoukoliv příležitost. Květinářství jsou proto jedněmi z obchodů, které mají smysl a zákazníci si to uvědomují. Je ale potřeba jim nabídnout kvalitu, která v tomto oboru znamená především čerstvost rostlin. Vždyť kdo by se vracel tam, odkud jeho kytice do druhého dne uvadla? Květiny jsou přiváženy z celého světa a musí toho po cestě hodně vydržet. Důležité tak jsou především podmínky přepravy a také její četnost, dovoz květin musí být maximálně šetrný. Potřebujete pro svůj obchod dodávky květin, které budou krásné dlouhou dobu? Pak se obraťte na specialistu, který má s dovozem květin velké zkušenosti.

Rychlý přehled obsahu článku

Jednička na Moravě

Velkoobchod květin Vonekl je známým dovozcem květin, zeleně a dalšího floristického zboží pro jižní Moravu. Všem květinářům či floristům dokáže dovést i velké množství květin výborné kvality a to až do místa jejich podnikání. Firma Vonekl je schopná pokrýt poptávku v Jihomoravském, Olomouckém, Pardubickém a Zlínském kraji a na Vysočině. Aby bylo zboží co nejčerstvější, můžete využít pravidelného dovozu květin dvakrát týdně.

Vždy čerstvé

Jak jsou květiny přepravovány, aby vydržely ve skvělé kondici? Je k tomu využito speciálně zařízených automobilů, které díky chlazení v létě a topení v zimě udržují neustále pro květiny optimální teplotu. Po celý rok tak jsou květiny dodávané ve stejné kvalitě a čerstvosti. Celou cestu rostlin z květinových trhů až do provozoven květinářství a floristiky je brán ohled právě na jejich dlouhou životnost.

Něco navíc

Dovozce květin Vonekl má hned několik výhod. Kromě čerstvosti rostlin je jí bezpochyby dobrá cena, která vám umožní dopřát svým zákazníkům to nejlepší a přitom uspět v rámci konkurence. Další výhodou je pohodlí, které nabízí speciální telefonní kontakt pro každý dovoz nebo nákup v internetovém obchodě. Neradi vybíráte zboží v přítmí nákladního prostoru, kdy jen těžko rozpoznáte skutečnou barvu a kvalitu květin? Rozvozové automobily firmy Vonekl mají prosklenou střechu nákladní části, abyste si mohli květiny prohlédnout pod přirozeným denním světlem. Prostě a jednoduše, hledáte-li partnera pro vaše podnikání v tomto oboru, podívejte se na stránky www.vonekl.cz a přesvědčte se sami o nabízené kvalitě a spolehlivosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..