RDX – stylové čepice s českou tradicí

infoVenkovní teploty v těchto dnech sice šplhají vysoko, přesto jistě nebudete litovat, když se podíváte na nabídku pokrývek hlavy známé české značky RDX. I v létě je jejich e-shop plný perfektních stylových modelů, ve kterých prostě budete vždy in. Vybavte se dopředu a buďte připraveni na chladnější dny, které dříve nebo později stejně zase přijdou. A proč právě RDX? Důvodů je mnoho.

Kvalita a tradice

Firma RDX má u nás tradici píšící se již více než tři desetiletí a bezpochyby patří ke špici mezi výrobci dětských čepic i čepic pro dospělé. Prodávají se s úspěchem jak v Česku, tak v zahraničí a o jejich oblibě svědčí i to, že jsou často kopírovány. Věřím ale, že vy určitě sáhnete raději po originálu, u kterého máte záruku kvality materiálu i zpracování. Čepice RDX poskytují takový komfort, že se vám je nebude chtít sundat. Letní modely jsou šity z plátna a bavlněného úpletu, jarní a podzimní z teplejších bavlněných úpletů a zimní z hřejivého velsoftu, mikropolaru nebo akrylové vlny.

Prostě cool v každém věku

Na návrhu modelů se podílí kreativní designeři, kteří vymýšlejí nápadité a netradiční vzory a kombinace barev. V čepicích RDX upoutáte pozornost, o tom není pochyb. Velkou část sortimentu tvoří dětské čepice, na které se výrobce dříve specializoval, najdete tu ale i mnoho modelů pro dospělé. Velikosti začínají na 00 pro novorozence a končí číslem 58, což je klasická dospělá velikost. Pánské i dámské čepice jsou stejně stylové jako ty dětské a parádu tak může dělat třeba celá rodina. Pro milovníky streetové a hiphopové módy se pak přímo nabízí kategorie STREET, kde najdete odvážné modely přesně tohoto stylu.

V e-shopu RDX najdete čepice, kšiltovky, bekovky, kloboučky i kukly, stačí si jen vybrat z mnoha modelů ten pravý. Vzhledem ke kvalitě jsou ceny všem modelů více než příznivé, tak neváhejte s nákupem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..