Hliníkové systémy jsou vhodné pro každou budovu

info Hliník je oblíbeným materiálem pro výrobu okenních i dveřních systémů již dlouhou dobu, a přestože patří k dražším materiálům, jeho výborné vlastnosti tuto nevýhodu s přehledem předčí. Je totiž kvalitní, odolný a téměř bezúdržbový. Hliník je velmi odolný vůči klimatickým podmínkám a má tak dlouhou životnost. Jeho mechanické vlastnosti pak umožňují i realizaci velkých ploch a přitom se ani při jejich otevírání neztrácí pevnost a stabilita, což jsou velmi důležité parametry. Přesto je to materiál oproti jiným lehký a dobře se s ním pracuje. V moderní architektuře jsou hliníkové konstrukce často využívány i z estetických důvodů, umožňují minimalizovat spojovací plochy a vytvoří tak co nejčistší linie u velkých prosklených ploch. Hliníkové konstrukce, ať už okna, dveře nebo fasády, se hodí na kancelářské budovy, výrobní haly, ale i obytné domy. Výrobou a dodávkou hliníkových konstrukcí a jejich montáží se zabývá firma PRUNIWERK, ryze česká výrobně-obchodní společnost. Hledáte-li dodavatele pro svou stavbu, obraťte se na odborníky právě z této firmy.

Záběr činností firmy zahrnuje vše kolem hliníkových systémů. Nabízí dodávku a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových fasád nebo střešních světlíků. Všechny vyrobené i dodané díly splňují nejvyšší nároky na kvalitu a samozřejmě také všechny evropské normy a předpisy. Kromě toho ale firma vyrábí i lehké ocelové konstrukce a provede také klempířské a zámečnické prvky na nich. Dalším oborem, kterým se firma zabývá, je požární odvětrání budov. Je schopna navrhnout nejlepší řešení zabezpečení prostoru pro případ požáru a toto řešení dodat a uvést v praxi. Větrací zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla je velmi důležitým prvkem pro ochranu osob i majetku v případě požáru. Zároveň ale také může dobře sloužit k běžnému větrání a přívodu denního světla do budovy.

Firma PRUNIWERK zhotovuje své výrobky přímo na míru podle přání zákazníka a tak dokáže vyjít vstříc prakticky všem. V případě potřeby zajistí konstrukční oddělení i zpracování projektu, takže zákazník bude mít vše téměř bez starostí. Když tedy stavět a rekonstruovat, pak jedině s odborníky ve svém oboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..