Výkup katalyzátorů – způsob, jak se zbavit starých zařízení bezu starostí a ještě výhodně

infoDosloužil vám katalyzátor ve vašem autě a potřebujete ho vyměnit za nový? To pak určitě řešíte otázku, co s tím starým? Nevyhazujte ho jen tak na skládku, je tu lepší možnost, jak se ho zbavit a ještě na tom pár korun vydělat. Odevzdejte ho firmě Koltom, která se výkupem katalyzátorů zabývá.

Proč je zájem o staré katalyzátory?

Katalyzátor je součástí každého auta a je tím, co přeměňuje škodliviny vzniklé spalováním paliva v motoru v méně škodlivé látky. Za tím stojí chemická reakce těchto zplodin s drahými kovy, které jsou v katalyzátoru obsaženy, obvykle jde o rhodium, paladium nebo platinu. Právě tyto drahé kovy jsou tím, co i ze starých katalyzátorů dělá ještě cenné zboží. Částka, za kterou bude moci být vykoupen právě váš katalyzátor, se ale nedá stanovit dopředu, protože závisí na typu zařízení, jeho opotřebení, obsahu drahých kovů a jejich momentálních cenách na světových burzách. Obecně se ale ceny výkupu pohybují od 300,- Kč až do částek v řádu tisíců, což je už určitě dobrý důvod k jejich prodeji. Vykupují se zařízení z benzínových i naftových motorů.

Kde a jak vaše katalyzátory vykoupí?

Své výkupny má firma Koltom v Havířově a Chotěbuzi. Na místě vám tam váš katalyzátor hned nacení a odkoupí. Máte-li těchto zařízení více, můžete se domluvit i na odvozu, kdy pracovníci výkupu přijedou až k vám, katalyzátory po nacenění hned zaplatí a odvezou. Pro vás to tak bude naprosto bez starostí. Můžete si být jisti také tím, že všechny vykoupené katalyzátory jsou následně předány k ekologické likvidaci, takže je tento způsob nejen výhodný pro vás, ale i šetrný k životnímu prostředí.

Příznivé ceny a fér jednání

Firma Koltom si zakládá na svých spokojených zákaznících, takže se tu dočkáte opravdu těch nejlepších možných cen a rychlého seriózního jednání. Kde přesně najdete výkupny katalyzátorů a další informace můžete zjistit na jejich stránkách. Tam můžete zanechat i svoje telefonní číslo, na které se vám pracovníci výkupny co nejdříve ozvou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..