Online vizitky v nejlepší možné kvalitě za dobrou cenu

Každý podnikatel ví, že běžně v průběhu dne může nastat mnoho setkání a situací, které vyžadují předat svůj kontakt. Proto je bezpochyby třeba pořídit si vizitky. I když jde jen o malý kousek papíru, nese cenné informace a svým vzhledem toho o majiteli prozradí ještě mnohem více. Čím zajímavější vizitka, tím spíše také vynikne a zapíše se do paměti. Chcete mít elegantní, trefné, pěkné a kvalitní vizitky? Zároveň však do nich nechcete investovat zbytečně mnoho? Pak si je objednejte online u firmy Tisknisi.cz. Profesionální kvalita, jednoduchý systém a výhodná cena jsou těmi největšími výhodami online tisku vizitek.

Kvalita a variabilita vizitek

Nemáte zatím představu, jak by vaše vizitka měla přesně vypadat? Nevadí, vybírat můžete z rozsáhlé galerie 200 vzorů všech možných zaměření podnikání i neutrálních vzhledů vizitek. Použít můžete i vlastní logo firmy nebo fotografii vložené do některé z 9 barevných šablon. V případě, že máte naopak svou vlastní grafiku, stačí ji nahrát a nechat si vyrobit originální vizitky. Všechny vizitky jsou tu tisknuty na prémiový papír matnou křídu 350 g, zatímco běžně bývá používán pouze papír 200-300 g. Tento rozdíl zajistí daleko lepší pevnost a odolnost vizitek. A ještě jedna nepřehlédnutelná výhoda, vizitky jsou tištěny oboustranně a to za cenu jednostranného tisku.

Jednoduchost šetří čas

Kdo má v dnešní době čas stahovat si do svého počítače grafické programy, ve kterých se složitě orientuje, zabývat se vytvářením co nejlepšího výsledku a ve finále se ještě rozčilovat, když něco neodpovídá naší představě? Nic takového při online objednání u této firmy nehrozí. Vše je vyřízeno během několika málo minut jednoduše a pohodlně ve třech krocích. Stačí si vybrat vzor vizitky nebo nahrát vlastní grafiku, vyplnit textové údaje do vizitky a odeslat k výrobě. Opravdu není třeba nic víc.

Chcete ještě více výhod?

Jistě, není problém. Co říkáte třeba na možnost osobního vyzvednutí ve 12 pobočkách po České republice a v 1 na Slovensku v Bratislavě? Nebo na dopravné zdarma při objednávce už nad 900,- Kč? Při zakázce na 100 ks navíc dostanete 20 ks vizitek zdarma. A jistě vás potěší i výhodná 35% sleva na vizitkáře, abyste své vizitky nosili pěkně stylově.

Firma Tisknisi.cz je kompletně vybavená ofsetová tiskárna a kromě vizitek tiskne i letáky, plakáty, brožury, katalogy, prospekty, skládačky, kalendáře, noviny, periodika a další tiskoviny. Ať je vaše přání ohledně tisku jakékoliv, tady vám je rádi splní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..