Dětská zahradní hřiště Jungle Gym – oáza radosti a smíchu vašich dětí

jungle-gym-obr Hra není pro děti jen zabitím volného času, ale přirozenou součástí života, jejíž prostřednictvím poznávají svět a učí se mnoha novým dovednostem. A to s takovou radostí a chutí, že jim my dospělí až můžeme závidět. Chcete dopřát svým dětem možnost řádit a hrát si třeba každý den? Pořiďte jim na zahradu vlastní dětské hřiště. Odměnou vám bude jejich smích a jiskřičky v očích, kdykoliv budou moci vyběhnout z domu ke svému hernímu království. Velkou variabilitu zahradních herních soustav najdete v katalogu Zahradní hřiště.cz.

Když se chystáte pořídit dětem zahradní hřiště, jistě vás bude v první řadě zajímat jeho bezpečnost. Všechna hřiště Jungle Gym z nabídky katalogu jsou samozřejmě certifikovaná a splňují všechny bezpečnostní normy, aby přinášela opravdu jenom radost. Dřevěné části jsou pak tlakově impregnované, aby dobře odolávaly vlivům počasí a vydržely dlouhou dobu jako nové. Jen základních herních sestav se skluzavkou je k dispozici zhruba 20 typů a všechny se dají ještě dále doplňovat a rozšiřovat o další prvky. Vybrat si tak můžete podle svých prostorových i finančních možností. Pro menší zahrady, kde je pro hřiště určen jen úzký prostor, je možno zvolit základní menší hrací věž se žebříkem a zahradní skluzavkou. Při větších prostorových možnostech můžete takovou věž zvolit i větší velikosti a třeba ji i podle libosti rozšiřovat o různé přídavné moduly. Děti budou jistě nadšené z modulu ve tvaru lodi nebo vláčku. Pro malé námořníky je zajímavou novinkou letošního roku celá herní sestava ve tvaru lodi, na které se podle své fantazie mohou vydat třeba na pirátské dobrodružství nebo na zaoceánskou plavbu. Chcete-li dopřát dětem v horkém létě osvěžení a ještě větší zábavu při klouzání, volte skluzavku s přípojkou na vodu. Obyčejnou hru tak rázem proměníte v úžasné vodní skotačení. Nabídka katalogu ale zahrnuje i jednodušší sestavy zahradní houpačky se skluzavkou nebo jen zahradního domečku, i tím jistě uděláte svým dětem velikou radost.

Dětská zahradní hřiště jsou dodávána jako komplet včetně nakráceného impregnovaného dřeva nebo jako montážní set. Montáž sestavy můžete provést sami nebo si ji objednat společně s herní sestavou. Dřevěné zahradní hřiště se bezpochyby stane nejoblíbenějším místem her vašich dětí i jejich kamarádů. Rozezvučte svou zahradu dětským smíchem, vždyť nic jiného nezní tak krásně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..