Kvalitní krmivo a potřeby pro psy za dobré ceny

Patříte mezi milovníky psů a máte takového věrného čtyřnohého přítele i doma? Pak mu jistě chcete dopřát tu nejlepší péči, jejíž základem je především kvalitní strava. Výběr krmiva pro psy by měl být opravdu promyšlený, protože strava ovlivňuje celkové zdraví pejska a jeho kondici. Levné granule psům většinou chutnají, ale nejsou pro ně vhodné kvůli vysokému obsahu soli. Ovšem ani kvalitní a dobré krmivo nemusí být drahé, o tom se ostatně můžete sami přesvědčit v e-shopu Dog-Gate.cz. Rozmanitost a množství sortimentu v tomto obchodě pokryje všechny potřeby vašeho psího kamaráda a to nejen ty stravovací.

Dobré krmivo je tou nejdůležitější věcí při pořizování psa. Dnes existuje na trhu široký záběr speciálních granulí, které se dělí podle velikosti plemene psa, jeho věku, hmotnosti nebo míry aktivity. Jedny z nejoblíbenějších kvalitních a přitom cenově dostupných granulí nabízí například značka Magnusson. Pro psy, kterým nesvědčí granule, jsou v nabídce výborné kvalitní konzervy. Nechybí samozřejmě ani pamlsky, protože vždy se najde důvod k malé odměně. Široký sortiment zahrnuje také nabídka vodítek, obojků, oblečků, pelíšků a dalších doplňků, včetně těch ke psím sportům. Čím dál větší oblibě se těší canicross, běh se psem, ke kterému je potřeba postroj. Chcete-li ověřenou kvalitu, sáhněte v tomto případě po značce Non-stop dogwear.

Kromě rozmanitého sortimentu je hned několik dalších důvodů, proč se obrátit právě na obchod Dog-Gate.cz. Tím prvním je možnost objednávky po telefonu a poradenství zdarma, nevíte-li si s výběrem rady. Ke každé objednávce také dostanete dárek a pokud chcete ušetřit na dopravě, nabízí se možnost osobního odběru v Praze.

Pochvalu si pak jistě zaslouží akce Psí Anděl, kdy z každé zrealizované objednávky jde jedno procento na pomoc konkrétnímu psímu útulku, jež se po čtyřech měsících mění. Při nákupu vás tak může hřát vědomí, že jste i vy alespoň trochu pomohli opuštěným pejskům. A zajímavá je i akce nazvaná DogFace of DogGate, nebo-li Tvář e-shopu. Nakupujte, posílejte fotky svých čtyřnohých miláčků a třeba se právě ten váš stane na měsíc tváří obchodu Dog-Gate.cz. A pokud ho snad nevybere porota přímo jako vítěze, určitě bude pyšně vzhlížet alespoň z Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..