Jedinečné a originální – takové jsou ručně vyráběné šperky z Bali

Touha zdobit se je stará jako lidstvo samo. Šperky dokáží dodat našemu outfitu ten správný šmrnc a kouzlo, upoutat pozornost a odvést ji jiným směrem, je-li třeba. Jak mi ale jistě každá žena potvrdí, šperků není nikdy dost. Chcete doplnit svou šperkovnici o opravdu krásné a originální kousky? Podívejte se na nabídku e-shopu Balijo.cz, jež dováží ručně vyráběné šperky až z Bali, ostrova na druhém konci světa. Kromě nádherných dámských šperků si tu můžete pořídit i jiné originální výrobky a navíc vás při nákupu bude hřát dobrý pocit z toho, že jste pomohly konkrétní rodině vést o trochu lepší život.

Za každým tímto výrobkem stojí konkrétní člověk, který jeho prostřednictvím předává své umění i kus vlastní duše. Právě ruční výroba dělá z každého šperku originál, který se neopakuje. Na výrobu jsou používány převážně přírodní materiály jako dřevo, perly, lastury nebo korály, které ve spojení se stříbrem vypadají kouzelně. Vybírat můžete z náhrdelníků, náramků, náušnic i prstenů, například krásný stříbrný prsten s červeným korálem nebo perlový náhrdelník. Volit můžete i celé sety šperků a dokonale se tak sladit. Šperky z přírodních materiálu budou vaší chloubou a ozdobou, která z módy určitě nevyjde.

Dalším výrobkem, který tu bezpochyby stojí za pozornost, jsou ručně vyráběná fotoalba. Tato malá umělecká díla jsou vyrobena z recyklovaného papíru a zdobena přírodními materiály jako listy tropických rostlin, kůrou stromů a podobně. Fotografie z dovolené v tomto ručně zdobeném fotoalbu určitě skvěle vyniknou.

Většina zboží je vyráběna v malých rodinných manufakturách na ostrově Bali a Lomboku a poté vyvážena do 80 zemí světa včetně například USA, Austrálie nebo Brazílie. V obchodě Balijo.cz máte jistotu, že skutečně pomáháte konkrétním výrobcům z Indonésie. Prodejce totiž není jen nějakým zprostředkovatelem, ale sám má úzké osobní vazby na Bali a jeho obyvatele. Proto také udělá vše proto, aby jeho zákazníci byli spokojeni a vraceli se k dalším nákupům. Vybrané zboží vám bude doručeno maximálně do 3 pracovních dnů od objednání a při hodnotě nákupu vyšší než 1200,- Kč navíc dostanete malý dárek a poštovné zdarma. Udělejte si radost nákupem, který potěší nejen vás, ale i někoho na druhém konci světa. Pomáhat tímto způsobem je velmi příjemné a přitom také velmi užitečné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..