Volíte při nákupu zboží osobní odběr? Srovnávač Zaza.cz tuto možnost vyhledá za vás

carovy-kod-obchodnik

Autor digitalart

Nakupujete přes internet? Vyhledáváte cenové nabídky různých obchodů před tím, než se rozhodnete pro koupi nějakého zboží? V takovém případě jste už jistě někdy využili služby srovnávačů cen. Je to totiž rychlé, pohodlné a výhodné. Cenový srovnávač za vás projde tisíce stránek e-shopů a vybere vám ty nejlepší ceny požadovaného zboží. Nemusíte tak trávit hodiny před monitorem počítače a pátrat po nejlepší ceně sami. Většina jich také používá hodnocení e-shopů a jejich spolehlivosti, aby váš nákup proběhl co nejlépe. Všechny tyto výhody přináší samozřejmě i nový srovnávač Zaza.cz. Stojí za ním největší tuzemská síť výdejních míst Zásilkovna.cz a zkušený portál Srovnáme.cz a o jeho spuštění informovaly ve svém článku například i Finanční noviny České tiskové kanceláře. Čím je tak výjimečný? Přichází totiž ještě s jednou výhodou navíc, kterou ocení všichni zákazníci snažící se ušetřit zbytečné peníze vyhozené za drahé poštovné.

Pokud preferujete při nákupu osobní odběr, nabízí vám srovnávač Zaza.cz možnost výběru zboží podle nejbližšího výdejního místa Zásilkovny.cz. Tuto unikátní schopnost přivítají jistě mnozí zákazníci, kteří služeb Zásilkovny.cz využívají. Má to totiž mnohé výhody, kromě ceny za dopravu začínající už na 35,- Kč také možnost snadné reklamace a vyzkoušení zboží. Nyní už nemusíte hledat v podmínkách jednotlivých e-shopů, zda tuto možnost odběru nabízí, to za vás udělá přímo srovnávač cen.

Vyzkoušet si to můžete jednoduše třeba u porovnání cen notebooků. Třemi kliky zúžíte svůj výběr podle požadované cenové kategorie, rozměrů a případně značky notebooků. A pak již jen jedním dalším klikem vyfiltruje srovnávač nabídky, které je možno doručit na výdejní místo Zásilkovny.cz. To vám ušetří opravdu spoustu času. Nejen notebooky, ale všechny kategorie jsou velice přehledně uspořádány, aby byl výběr co možná nejjednodušší a nejrychlejší. Vždyť čas jsou v dnešní době peníze a nikdo ho nechce ztrácet zbytečným hledáním.

Do cenového srovnávače Zaza.cz se již zapojilo přes 3 000 obchodů s více jak 1 000 000 položek zboží a další neustále přibývají, takže máte opravdu z čeho vybírat ve všech možných kategoriích.

Zdroj obrázku FreeDigitalPhotos.net

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..