Kopačky Nike – s nimi bude fotbal vaší opravdovou vášní!

Hrajete fotbal? Pak se jistě chcete na hřišti předvést v kopačkách, které mají perfektní vlastnosti a zároveň skvěle vypadají. Jaké tomuto výběru stoprocentně odpovídají? Jistě, jsou to kopačky Nike. Právě ty nosí mnohé fotbalové hvězdy z celého světa a dávají i díky nim senzační góly. Vyspělá technologie při výrobě a propracovaný design dělá z kopaček značky Nike jednu ze špiček v této oblasti. K výběru máte hned několik kolekcí, které se různí některými vlastnostmi, i když je spojuje především kvalita.

Modelové řady pro všechny fotbalisty

Kopačky Nike Mercurial se vyznačují rychlostí a přesností manévrů, perfektním kontaktem s míčem a tím pádem dobře mířenými střelami. Tyto kopačky jsou extra lehké a jejich svršek je vytvořen novou technologií ACC Teijin, která jim zajišťuje skvělé ovládání míče i na mokrém trávníku a v bahnitém terénu.

Kopačky Nike T90 jsou tím pravým pro rozené střelce. Kontakt s míčem přes dobře padnoucí svršek umožňuje zacílení a přesnost střelby za každého počasí.

Řada Nike Hypervenom byla vytvořena pro nebezpečný útok a skvělou obranu. Přizpůsobí se tvaru nohy, na které sedí téměř jako druhá kůže. Díky měkkému a pohodlnému svršku a také dobře vymyšlenému vzorku vám umožní bleskový start za míčem, abyste u brány byli maximálně rychle. Kolíky jsou určeny na pevný povrch, ideálně na krátký trávník, který nebývá bahnitý. Právě tady se nejlépe projeví obdivuhodné vlastnosti těchto kopaček.

Další řadou jsou kopačky Nike Tiempo, jež se vyznačují neuvěřitelným pohodlím, které poskytují nohám. Přitom ovšem nic neztrácí na své přesnosti, která je naopak díky přírodní kůži maximální. Tyto kopačky jsou lehké, chrání při nárazu a v komfortu se jim málo co vyrovná.

Pohodlné, lehké a především trvanlivé jsou i kopačky řady Nike CTR360. Jejich kolíky jsou umístěné v rozsahu 360 stupňů a umožňují dobrý odpich i v rychlých otočkách.

Značka Nike je klasikou mezi fotbalovým obutím, na kterou nedají dopustit ani slavní fotbalisté. Přichází totiž s neustálými inovacemi, aby díky moderním poznatkům zlepšila vlastnosti svých nabízených kopaček a tím pomohla všem k ještě lepším výkonům. Dopřejte si i vy to nejlepší, abyste na hřišti prostě zářili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..