Ideální MP3 přehrávače pro děti a sport

MP3 přehrávače za posledních několik let prodělaly obrovský rozvoj. Díky tomu není problém koupit malinkatý MP3 přehrávač, který vydrží hrát po mnoho hodin, navíc za cenu, která je doslova směšná. Věřte nebo ne, ale nejlevnější MP3 přehrávače lze koupit už za necelých 100 korun, a to i se sluchátky. Přitom se nemusí nutně jednat o nějaký totální šunt, i když samozřejmě takový přehrávač nedosahuje kvalit jako iPod od Applu, to samozřejmě ne.

Proč si koupit MP3 přehrávač za 100,-Kč?

mp3-klasickyObrovskou výhodou levných MP3 přehrávačů je fakt, že je můžete ztratit nebo rozbít a nic se vlastně dít nebude. Kdo by se pro těch pár korun přeci rmoutil? Snad nikdo. No a to je právě tou největší výhodou. Tímto je tedy takový přehrávač ideální pro malé děti, na sportování, nebo pro kutily. Zejména kutilové si přijdou na své, protože mohou vyjmout elektroniku z těla přístroje a zabudovat jí třeba do motorky, do sekačky na trávu, do oblečení, zkrátka kamkoliv, kam se jim namane a kam se vejde malinkatý plošný spoj o velikosti pětikoruny. No není to geniální?

Jaké MP3 přehrávače je možné za 100,-Kč koupit?

mp3-beruskaJednak jsou to klasické MP3 přehrávače bez displeje, které mají elegantní kovové tělo a velmi příjemný design v mnoho barvách. Mimo to jejich ovládání, ač se to možné nezdá, je nesmírně intuitivní. Takovéto přehrávače jsou ideální pro sportovce, protože mají velmi praktickou klipsnu, která díky které je možné přehrávač uchytit na jakýkoliv druh oděvu. Pro děti je možné sehnat MP3 přehrávače v provedení různých autíček, fotbalových míčků nebo pro děvčata v podobě berušek různých barev.

Kde se dají koupit tyto geniální přehrávače?

Přehrávače lze koupit kde jinde než na internetu, a to v e-shopu www.mp3levne.cz. Zde najdete opravdu MP3 přehrávače za cenu dokonce nižší než 100,-Kč. Aktuálně nejlevnější stojí 79,-Kč. Hrozné že? Faktem je, že sluchátka, která jsou k přehrávačům dodávána nejsou nic moc, ale to nevadí, protože místo nich si můžete dát vaše oblíbená sluchátka, takže kvalita zvuku bude opět taková jakou máte rádi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..