Rybářské potřeby i pro náročné rybáře

Sedět u vody, dívat se na klidnou hladinu a napjatě čekat, kdy konečně zabere ten kýžený úlovek, to je oblíbenou náplní volného času mnoha lidí. Být rybářem je krásný koníček, je ale potřeba k němu mít určité vybavení. Rybářské potřeby pro všechny včetně náročných rybářů nabízí nový e-shop Rybářský shop, který má i kamennou prodejnou T-Sport na Kladně.

Ke každému rybáři patří neodmyslitelně rybářský prut a je důležité si jej dobře vybrat. Podstatným kritériem výběru je styl rybaření, pro který má být prut určen, s jiným prutem totiž půjdete na lov kapra, jiný se vám bude hodit na sumce nebo větší mořské ryby a jiný je určený například k lovu vláčením. Všechny by ale měly mít společnou lehkou, ale přitom odolnou konstrukci. Některé pruty jsou však i univerzálnější a jejich použití je široké, hodí se pro začátečníky i zkušené rybáře.

Velmi oblíbené jsou teleskopické pruty díky své skladnosti a snadnému přenášení. Takovým je například kaprový teleskopický prut JRC CONTACT TELE. Tento luxusní štíhlý prut, který si můžete vybrat ze dvou délek 360cm a 390 cm, se vyznačuje extra pevným blankem z japonského uhlíkového grafitu, kvalitními SIC očky a DPS sedlem navijáku, který zajistí pevné uchycení všech navijáků. Rybářské navijáky jsou samozřejmě také v nabídce obchodu a to ve všech typech.

Chystáte-li se na pořádné sumce nebo se vydáváte na mořský rybolov, oceníte jistě silný prut na těžkou rybařinu. Skvělý je například SELLIOR MATADOR, se kterým si můžete v klidu troufnout i na kapitální úlovky. Má totiž zesílený carbonový blank nejvyšší třídy, robustní ocelové sedlo navijáku a odolná ocelová LCT bezvýplňová očka. Podle zvolené délky se hodí na lov s vábničkou i ze břehu, má velmi citlivou špičku a neuvěřitelnou sílu v páteři blanku. Zážitek z lovu s tímto prutem bude úžasný.

V e-shopu i kamenné prodejně najdete kromě prutů a navijáků samozřejmě i ostatní rybářské vybavení včetně rybářského oblečení, potřeb pro stanování u vody a všech možných doplňků a rybářských potřeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..