Automatizace výroby díky etiketovacím, plnícím a dalším strojům

Technický pokrok umožnil všechna odvětví průmyslu a výroby zboží posunout na vyšší úroveň. Díky automatickým strojům je možné produkovat větší množství výrobků za daleko kratší dobu, než by tomu bylo při ruční práci. Efektivita a bezchybná funkce je základním předpokladem každé automatické linky. Je však také potřeba mít ji přizpůsobenou přesně k typu výrobků, které produkuje, ať už potřebujete plnící, balící nebo etiketovací stroje. Teprve hledáte optimální řešení pro své začínající podnikání a potřebujete sestavit svou vlastní výrobní linku? Obraťte se na firmu BKF Praha, která se specializuje na výrobu automatických etiketovacích strojů na samolepicí etikety, objemových plnících strojů na kapaliny a gely a speciální zařízení pro automatizaci výrobních postupů, včetně zavíracích a balících strojů.

Etiketa je nedílnou součástí každého produktu, ať už jde o potravinu, drogistický výrobek nebo třeba sklenici či autobaterii. Etiketování pomocí automatických strojů se vyznačuje vysokou přesností a to u výrobků různých velikostí a tvarů. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí dnes vlastní chytré telefony, je dobrým marketingovým tahem zakomponovat do etikety populární QR kód, díky kterému se zákazník dostane na stránky výrobce a dozví se informace o vybraném produktu a třeba i nabídce dalšího zboží. Etiketovací stroje vám vše velmi usnadní a nepochybně budou velmi ceněnou součástí výrobní linky, samozřejmě je možné je upravit pro vaše konkrétní potřeby. Stejně tak plnící linky a balící stroje mohou být také upraveny tak, aby splňovali nároky vaší produkce. Všechny stroje jsou dodávány jednotlivě a mohou být bez problémů zařazeny do výrobní linky. V případě potřeby je však možno vyrobit i celou automatickou výrobní linku. Firma zajišťuje také záruční a pozáruční servis i výrobu náhradních dílů.

Společnost BFK Praha již dodala své stroje do více než sedmdesáti firem různých oborů a vyváží je i do celé Evropy, Ruska, Turecka, Ukrajiny, Maroka, Tunisu, Mexika nebo USA. Na českém a zahraničním trhu působí od roku 1991 a za tu dobu získala mnoho zkušeností, které umí zúročit. S kvalitními automatickými stroji bude vaše podnikání hračka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..