Papírové krabice a lepenkové obaly pro přepravu zboží všeho druhu

Lepenka hýbe světem a to bez nadsázky. Vždyť každý z nás jistě již někdy něco odesílal nebo mu naopak přišel balíček zabalený v papírové krabici, že? Pokud podnikáte a cesta zboží z vaší firmy k zákazníkům je pro vás denním chlebem, o to více jistě řešíte, jak toto zboží dopravit bezpečně a spolehlivě. Ideálním řešením jsou právě obaly vyrobené z vlnité lepenky. Ať už jich potřebujete jen několik kusů či rovnou desetitisíce, rádi vám je zhotoví specialisté ze South Bohemia Star a to přesně podle vašich představ.

Výrobou obalů z vlnité lepenky se tato firma zabývá již od roku 1991 a v roce 2005 přešla na certifikaci systému řízení jakosti DIN EN ISO 9001, což samo o sobě hovoří o kvalitě výrobků. Největší výhodou je ale šíře nabízených obalů a krabic, která je téměř nekonečná. Můžete si vybrat z klopových krabic, přepravních boxů a vík, tvarovaných krabic, zásilkových a poštovních krabic, obalů na knihy nebo kalendáře. V nabídce jsou samozřejmě také proložky a ochrany hran a rohů vašeho přepravovaného zboží.

Ovšem tento výčet pořád není konečný, protože tady se meze nekladou. Můžete si navrhnout jakýkoliv vlastní tvar a rozměr potřebné papírové krabice či lepenkového obalu, a přesně takový vám bude vyroben. I toto je možné již od nákladu jednoho kusu až po desetitisíce obalů. Stejně tak je možné krabice potisknout vaším logem, textem či obrázkem podle vašeho přání a to jednou až třemi barvami. Samotnou lepenku si můžete vybrat z různých typů lišících se počtem vrstev nebo šířkou vlnek papíru, od mikrolepenek až po těžké vlnité lepenky.

Společnost South Bohemia Star je specialistou na malé a střední série a na poli výroby lepenkových obalů je respektovaným dodavatelem s dlouholetou praxí. Chcete-li tedy přepravovat své zboží kvalitně, zvolte také kvalitní obal.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..