Jak ušetřit při nákupu náplní do tiskáren?

Při práci, ale i zábavě u počítače je minimálně čas od času potřeba něco vytisknout, že? Dříve se kvůli tomu musel člověk trmácet do internetových kaváren nebo kopírovacích center, ale dnes už tomu tak není. Tiskárny se staly poměrně běžnou součástí vybavení nejen kanceláří, ale i mnoha domácností, protože jsou praktické a hlavně cenově dostupné. Aby ale tiskárna fungovala, je potřeba jí doplňovat barvy. A tady často přichází chvíle, kdy se její provoz značně prodraží, protože náplně do tiskáren bývají docela výraznou finanční položkou. Přesto se dá i tady ušetřit, když se obrátíte na jednoho z největších hráčů na trhu v prodeji a renovacích náplní do tiskáren, firmu TONERA spol. s.r.o.

Když dojde inkoust nebo se vyčerpá toner, nezbývá nic jiného, než pořídit novou náplň. Výrobci dělají sice levné tiskárny, ale právě náplně do nich jsou pak velmi drahé. Obchod TONERA spolupracuje se všemi největšími výrobci na trhu a snaží se tak svým zákazníkům přinést co nejlepší cenu. Svou nabídkou pokrývá až 90% běžně používaných tiskáren všech možných značek, takže je téměř jisté, že tu najdete právě vaši potřebnou cartridge či toner.

Ještě lepší možností, jak ušetřit a zároveň se chovat ekologicky, je nechat své náplně zrenovovat. Není třeba se obávat nekvalitního výsledku nebo dokonce poškození vaší tiskárny. Renovované tonery a cartridge splňují nejpřísnější měřítka kvality a jsou plně srovnatelné s novými náplněmi. V žádném případě nehrozí nebezpečí vaší tiskárně, použitím renovované náplně neztrácíte ani záruku na ni. Repasované tonery a cartridge jsou ekologickou variantou, protože jejich používáním nevytváříte zbytečný odpad. A ten nejlepší důvod k jejich pořízení je samozřejmě cena. Oproti novým náplním můžete s těmi repasovanými ušetřit klidně 40% – 70% finančních nákladů. Pokud tisknete větší množství dokumentů, roční úspora se tak může vyšplhat až do řádu desítek tisíc.

Firma TONERA spol. s.r.o. byla založena už v roce 1992 a od té doby se věnuje prodeji a renovaci tonerů, ale v její nabídce najdete také tiskárny, inkoustové náplně, cartridge, plnící soupravy, litráž inkoustů, folie do faxu, pásky, papíry, média a všechen ostatní materiál pro tiskárny a kopírky. A to vše samozřejmě za přijatelnou cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..