Moderní policové regály pro každou příležitost

Skladování věcí je odjakživa doprovázeno odpovídající skladovací technikou, ta ovšem stále prochází inovacemi, díky kterým se firmám nabízí stále větší a lepší možnosti, jak efektivně skladovat a využít tak prostory skladů, obchodů i kanceláří, na 100%. Ne každá firma má stejné nároky, jelikož se jejich potřeby liší podle oboru a druhu skladovaných věcí. Jako prvotní doménu každého skladu lze považovat policové regály. Jejich velikost, rozložení a také struktura určují, jak bude sklad fungovat. Zatímco dříve se používaly pevné regály, které znemožňovaly měnit svojí strukturu podle potřeb uživatele, tak dnes fungují především na principu stavebnicového systému, který lze přizpůsobit přesně podle přání majitele. Jak regál, tak i police jsou povětšinou dostupné v tolika variacích, že je lze plně přizpůsobit individuálním požadavkům.

Možnosti vlastního výběru jsou natolik pokročilé, že lze pro sklady navrhnout regálové sestavy i pomocí on-line návrháře, díky kterému je výběr skladové techniky mnohem jednodušší. Samotná distribuce je pak již založená na objednávce objednavatele, který se může těšit na regály a další věci, které budou přesně na míru. Velký zájem je především o policové, paletové, konzolové, mobilní, patrové a obchodní regály.

Skladová technika je odlišná především podle věcí, které se ve skladu nachází, mnohdy nemusí jít ani o sklad, regálové systémy se vytvářejí například i pro serverovny. Při výběru vždy hrají hlavní role především velikost a nosnost. Podle velikosti se určí mezery mezi regály, prostor pro případné paletové vozy a také objem celé struktury. Nosnost je pak důležitá především v případě těžkých předmětů, které je potřeba skladovat za pomoci těžké techniky. Pokud se jedná o drobné předměty, například o drobný elektroinstalační materiál, drobné polotovary nebo malé výrobky, tak pro ně je vhodný plastový program, který může být navíc přehledně rozdělený podle barev a velikostí jednotlivých platforem, ve kterých se nachází. Společnosti se již nemusí spoléhat na úzký výběr, ale naopak, své nároky na skladování mohou plně sjednotit s bohatým sortimentem, který se jim nabízí.

Moderní špičkové regály pro vás zajišťuje firma REGALSISTEM s.r.o., která působí nejen na Slovensku, ale i u nás v ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..