Svěřte opravu střechy svého domu profesionálům

Střecha je nejdůležitější součástí domu, ať se jedná o rodinný nebo bytový dům. Právě ona chrání obyvatele domu před klimatickými podmínkami a udržuje je v teple a bezpečí. Když se však stane, že do střechy začne zatékat nebo z jiného důvodu neplní stoprocentně svou funkci, je potřeba se ihned obrátit na odborníky a nechat střechu zrekonstruovat. Právě opravami střech a jejich zateplením se zabývá stavební firma AHF Stavby s.r.o. z Prahy. Hlavní činností této stavební firmy je rekonstrukce a zateplování plochých střech.

Častým problémem plochých střech je právě zatékání vody pod ni do dalších prvků domu. Je to způsobeno jejím nulovým spádem a také často únavou materiálu. Pokud problém nevyřeší drobné klempířské práce, je čas na důkladnou rekonstrukci. Její odkládání nemá v tomto případě smysl. Při rekonstrukci je vhodné rovnou provést i tepelnou izolaci střechy, která znamená nemalé úspory energií, což se při jejích neustále stoupajících cenách jistě vyplatí. Hydroizolace se provádí buď fóliovými systémy nebo modifikovanými asfaltovými pásy. Fóliový systém velmi prodlouží životnost ploché střechy, je dobře odolný proti UV záření a umožňuje kvalitní opracování detailů. Modifikované pásy jsou vyráběny ze směsi asfaltu a kaučuku, jejich vrchní křemičitý posyp zajišťuje odolnost vůči UV záření, střecha je díky nim téměř bezúdržbová. Obě řešení mají své výhody a nejlepší tak je posoudit a zhodnotit pro jejich vhodnost každou jednotlivou střechu zvlášť. Individuální řešení rekonstrukcí střech a jejich zateplení je pro stavební firmu AHF Stavby samozřejmostí. Ovšem nejen toto je důležité. Při rekonstrukci plochých střech, ale také střech šikmých, záleží výsledek především na kvalitě použitých materiálů a také provedení. Tady hrají prim zkušenosti a pečlivost, obojího mají profesionálové z firmy AHF Stavby dostatek, vždyť na trhu fungují už celých patnáct let. Jejich služby můžete využít nejen v samotné Praze, ale také v jejím okolí a to klidně do vzdálenosti až 150 km.

Střecha domu musí být za každých okolností v pořádku, jedině tak vám bude doma dobře. Neodkládejte potřebnou rekonstrukci a začněte s ní raději co nejdříve.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..