Zbavte se starých katalyzátorů ekologicky a ještě na tom vydělejte

Katalyzátor je součástí každého automobilu. Díky němu jsou škodlivé látky vzniklé při spalování pohonných hmot převáděny na menší škodliviny. Co však s katalyzátorem, který je nefunkční? Rozhodně ho nevyhazujte někam na skládku nebo nenechávejte ležet ladem ve své garáži, kde bude jedině překážet. Raději se obraťte na výkupnu katalyzátorů Koltom, která je od vás vykoupí. Uděláte tak dobrý skutek pro životní prostředí i svou peněženku.

Proč se za staré a nefunkční katalyzátory platí? Protože obsahují drahé kovy, které se z nich získávají zpět. Právě vrstva drahých kovů zajišťuje chemickou reakcí přeměnu škodlivin, většinou se jedná o rhodium, paladium či platinu. Podle obsahu těchto drahých kovů se pak odvíjí cena jednotlivých katalyzátorů, nedá se tak stanovit předem, ale v průměru se pohybuje od 300,- korun až po několik tisíc. A to už přece stojí za to, zavolat do některé ze sběren společnosti Koltom. Firma vykupuje katalyzátory z benzínových i naftových motorů a filtry pevných částic celé i jejich samostatné keramické části.

Výkupny, kam můžete své nefunkční katalyzátory odvézt, najdete v Ostravě, Havířově a Chotěbuzi. Přivezený katalyzátor vám bude hned oceněn podle aktuálních cen drahých kovů na světových burzách. Příznivé ceny a rychlé a seriózní jednání jsou jedněmi z hlavních předností výkupny katalyzátorů Koltom. Pokud máte katalyzátorů více, zavolejte do sběrny a domluvte si jejich odvoz, a to nejen z Moravskoslezského kraje. Pracovníci firmy Koltom si pro větší množství katalyzátorů rádi přijedou až k vám, na místě je nacení, zaplatí a odvezou za vás. Všechny katalyzátory jsou následně předány k ekologické likvidaci, která je šetrná v životnímu prostředí.

Chcete-li se zbavit starého nepotřebného katalyzátoru, výkupna Koltom je tu pro vás. Ceny vždy odpovídají skutečnému obsahu drahých kovů v konkrétním katalyzátoru a jejich momentální tržní hodnotě. Spokojení zákazníci jsou pro společnost Koltom na prvním místě, což by jich mnoho mohlo potvrdit. Budete jedněmi z nich i vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..