Využitím patrových regálů zvětšíte své skladovací prostory na maximum

Potřebujete zvýšit kapacitu svých skladovacích prostor, ale další místo není kde brát? Pokud máte dost vysoký strop, nabízí se skvělé řešení v podobě patrových regálů. Když se obrátíte na odborníky z RegalSistem, možná budete až překvapeni, o kolik se dá váš pracovní prostor zvětšit.

Skladovací a pracovní prostory nejsou nafukovací, ale někdy by to nebylo na škodu. Nastavením těchto prostor do výšky získáte další místo pro uskladnění materiálů, aniž byste museli hledat jiné větší prostory a složitě se stěhovat. Regálový systém efektivně zaplní prostor dvěma nebo třemi patry polic pro skladování. Přístup na dvou až třípatrové regálové konstrukce je bezpečný, do vyšších pater vede schodiště. Pro lepší manipulaci se zbožím je konstrukce doplněna také o mezipatra. Co se týče podlahy regálových pater, je několik možností její podoby. Můžete zvolit souvislou podlahu celého patra nebo jen uličky mezi regály, a to z překližkových desek, dřevotřískových desek, plechových panelů či ocelových průhledných roštů. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Konstrukce a uspořádání patrových regálů vychází vždy z konkrétního prostoru, který mají vyplnit. Důležitá je při návrhu dispozice tohoto prostoru, ale také přání a potřeby zákazníka. Hlavním účelem těchto regálů je maximálně zužitkovat daný prostor a vytvořit co nejvíce místa. Firma RegalSistem vám zhotoví návrh a cenovou nabídku podle těchto kritérií na základě vaší poptávky. Poté vše dodá a postará se také o konečnou montáž. Přitom je samozřejmě kladen velký důraz na dodržení všech bezpečnostních předpisů a pravidel.

Kromě patrových regálů nabízí firma i všechna další řešení pro skladovací prostory jako policové, paletové, konzolové či mobilní regály, obchodní regály i plošiny nebo plastové přepravky, zásuvky, vozíky a podobně.

Pokud potřebujete vyřešit cokoliv ohledně efektivního skladování vašeho zboží či materiálů, firma RegalSistem si s tím profesionálně poradí. Vždyť se může pyšnit už téměř dvacetiletou tradicí, během které se vypracovala v opravdové odborníky ve svém oboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..