Kvalitní bazénové vysavače zajistí průzračnou vodu a radost z koupání

Ukázka bazénového vysavačeČistota bazénu je základním předpokladem k tomu, aby vám dobře sloužil. Proto se jistě neobejdete bez kvalitního bazénového vysavače. Jaký typ zvolit? To záleží na několika kritériích. Představme si teď tedy jednotlivé druhy bazénových vysavačů. Společnost Termobazény s.r.o. prodává kvalitní bazénové vysavače a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, jistě vám tu ochotně pomohou.

Poloautomatické bazénové vysavače

Tento typ vysavačů je nejlevnější variantou. Umožní vám dobře vyčistit bazén a posbírat všechny nečistoty. Pro nenáročné uživatele je ruční bazénový vysavač dostačujícím pomocníkem, avšak počítejte s tím, že vyžaduje vždy nároky na váš čas, protože je zcela závislý na vaší obsluze. Ruční vysavač funguje na principu sací síly filtračního systému bazénu, ke kterému se připojí bazénovou hadicí. Její délka je také limitujícím faktorem. Ruční vysavače se kvůli své časové náročnosti hodí spíše pro menší bazény nebo občasné odstranění nečistot.

Automatické bazénové vysavače

Tyto bazénové vysavače fungují na stejném principu jako ruční vysavače, také se připojí k pískové filtraci a ke své práci využívají sací síly jejího filtračního systému. Avšak sací hlavice poloautomatického vysavače se dokáže po bazénu pohybovat sama, čímž vám ušetří spoustu času. Membrána totiž rozkmitá hubici a ta se díky tomu krouživými pohyby posunuje a odstraňuje nečistoty ze dna i stěn bazénu. Poloautomatický vysavač je vhodný pro jakýkoliv tvar i typ bazénu. Také jeho cenová dostupnost je dobrá, může si ho dovolit prakticky každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..